eBilet ze wsparciem Allegro – nowa jakość na rynku internetowej sprzedaży biletów

eBilet.pl i Allegro stają się partnerami w budowie zupełnie nowej jakości w sprzedaży biletów przez Internet. Od teraz rozpoczyna się strategiczna współpraca Allegro i eBilet.pl. To zupełnie nowe przedsięwzięcie, w którym obie platformy działają przede wszystkim na rzecz maksymalizacji sprzedaży biletów, a także zwiększenia dotarcia z informacją o ofercie. Stworzy to nowe możliwości zarówno dla dotychczasowych, jak i dla nowych partnerów eBilet.pl.

Dzięki naszej współpracy jest szansa na powstanie nowego ważnego miejsca, w którym Polacy mogą samodzielnie zorganizować swój wolny czas dzięki uczestnictwie w wydarzeniach rozrywkowych i kulturalnych i innych aktywnościach.

W wyniku współpracy rozszerzy się baza klientów eBilet.pl o 17 milionów klientów odwiedzających serwis Allegro miesięcznie. Oferta eBilet.pl będzie widoczna także w newsletterach docierających do milionów klientów Allegro z wykorzystaniem geolokalizacji.

Bilety dotychczas sprzedawane tylko w serwisie eBilet.pl będą teraz dostępne przez platformę Allegro (promowane na głównej stronie Allegro oraz na stronach kategorii) oraz przez planowaną wspólną nową platformę eBilet.pl i Allegro.
Bez zmian zostaje zarówno Zarząd jak i zespół eBilet.pl. Nowe możliwości dotarcia z ofertą będą dostępne w dotychczasowym modelu współpracy partnerów z eBilet.pl.

eBilet.pl pozostaje nadal największym samodzielnym i niezależnym dystrybutorem biletów w Polsce. W mocy pozostają wszystkie obowiązujące umowy i uzgodnienia z partnerami, których stroną jest eBilet.pl.

Współpraca eBilet.pl z Allegro rozpocznie się bardzo szybko, a nowe rozwiązania służące zwiększeniu sprzedaży będą wdrażane sukcesywnie w miarę postępowania integracji ofert.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *