ESTAS TONNE PONOWNIE W POLSCE! Trasa koncertowa 2019 „Integration”.

Po czterech wspaniałych i udanych koncertach w marcu 2018 roku Estas wraca do Polski! W kwietniu 2019 będzie można ponownie spotkać się z artystą w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku oraz Warszawie.

Estas Tonne jest człowiekiem pełnym charyzmy i zaangażowania, który wyraża siebie w autentycznym odsłanianiu się muzyki. Swoją muzyką tworzy pomost pomiędzy człowiekiem, a Wyższą Jaźnią.  Tworzy przestrzeń, która wyłaniając się pozwala słuchaczowi w jednej chwili poczuć swobodę i przepływ oraz doświadczyć transformacji.
Estas Tonne to muzyk pełen mocy i ekspresyjności, który łamie zasady współczesnego show-biznesu. Dla Estasa muzyka nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem, które może wydobyć na wierzch ludzką zdolność do poznania samych siebie i otaczającej nas rzeczywistości.

Fuzja klasycznej struktury, techniki Flamenco, korzeni Cyganów, cech latynoskiego i elektronicznego brzmienia – cała ta różnorodność stylów przenikających się niemal niezauważalnie i ukazujących się jako niespodzianki w harmonijnej strukturze dźwięku – pojawia się inaczej podczas każdego występu, ale zawsze w wyjątkowej formie i melodii.

Bilety dostępne na www.perfectaction.pl

Daty koncertów:
9 kwietnia – Filharmonia, Kraków
11 kwietnia – Aula Artis, Poznań
13 kwietnia – Filharmonia Gdańsk
15 kwietnia – Teatr Polski, Warszawa

Więcej informacji na www.estastonne.com

Trasa Pod Patronatem Strefy Music Art.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *