Dziś rusza wielka trasa koncertowa Original ENIGMA Voices!

Po raz pierwszy na żywo w Polsce zespół Original ENIGMA Voices wykona w towarzystwie potężnych brzmień wszystkie największe hity grupy. W programie znajdzie się ponad 20 utworów z różnych albumów w tym m.in.: Return to Innocence, Gravity of Love, Mea Culpa, Sadeness, Principles of Lust, 7 Lives, Many Faces, The Rivers of Belief, The Fall of Live of a Rebel Angel. 

Wszystko to podczas jedynej w swoim rodzaju fenomenalnej trasy koncertowej, która zaczyna się już dziś w Krakowie! Wyjątkowe show na żywo będzie można zobaczyć i usłyszeć w 7 miastach: Krakowie, Zabrzu, Wrocławiu, Warszawie, Gdyni, Łodzi i Poznaniu.

DATY KONCERTÓW:

29.03.19 – KRAKÓW – ICE KRAKÓW
30.03.19 – ZABRZE – DMIT
31.03.19 – WROCŁAW – WCK

01.04.19 – WARSZAWA – TEATR ROMA
02.04.19 – GDYNIA – TEATR MUZYCZNY
03.04.19 – ŁÓDŹ – TEATR WIELKI
04.04.19 – POZNAŃ – SALA ZIEMI

Artyści ENIGMY eksperymentują z różnymi stylami muzycznymi. Wykorzystują również śpiewy gregoriańskie, psalmy etniczne, dzwony kościelne, organy i podobne instrumenty tworząc bardzo specyficzne, klimatyczne i wręcz psychodeliczne dźwięki. Oglądanie koncertu na żywo dodatkowo umożliwia bezpośrednie obcowanie z wielkim talentem twórczym, jaki posiadają muzycy z tej grupy.

Trasa koncertowa będzie wzbogacona udziałem Polskiej Orkiestry Muzyki FIlmowej oraz licznymi efektami specjalnymi. Każda kompozycja utworu to wręcz osobna produkcja. Muzyce towarzyszyć będzie elektryzująca wizualizacja i zmiana kostiumów artystów – którzy profesjonalnie znają sztukę scenicznej reinkarnacji. Ta trasa to wielowymiarowe show! To duchowa podróż w dźwięki, obrazy, światła i zmysły!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *