Dąbrowska i GrubSon razem w teledysku

Ania Dąbrowska i GrubSon w teledysku do piosenki “1800 gramów (Gdy wiem, że jesteś)” promującą film “1800 gramów”.

Napisanie utworu do filmu, który w stu procentach odda emocje płynące do widza z ekranów kinowych nie jest łatwe. Tego trudnego zadania po raz kolejny podjęła się Ania Dąbrowska, która dokładnie wie jak przy pomocy swojej muzyki i tekstów wzruszyć i chwycić odbiorców za serca. Ania do współpracy zaprosiła GrubSona, który mimo iż na co dzień funkcjonuje w zupełnie innym muzycznym świecie, to dokładnie wie jakich użyć słów, żeby podsumować otaczającą nas rzeczywistość. Wynikiem tej kolaboracji jest utwór “1800 Gramów (Gdy wiem, że jesteś)”. GrubSon gościnnie pojawi się również w filmie.

“1800 gramów” to najnowszy filmowy projekt TVN, producenta takich hitów jak “Listy do M.” czy “Podatek od miłości”. W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują m.in. Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska czy Zbigniew Zamachowski. Za reżyserię odpowiada Marcin Głowacki, a zdjęcia do filmu zostały zrealizowane w Krakowie.

“1800 gramów” to historia niezwykłej kobiety, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Ewa (Magdalena Rożczka) szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

8 thoughts on “Dąbrowska i GrubSon razem w teledysku

 1. Ja najbardziej ciesze się na Mecwaldowskiego. Według mnie to bardzo dobry aktor z charyzmą. W nadchodzącej produkcji ,, jak poślubic milionera” ma zagrac z Julia Wieniawą co tym bardziej mnie ciekawi jak wypadną w duecie ;).

  1. Duff231, chętnie zobaczę ten film, mimo ze to nie jest kino mojego typu bo raczej wole jakies horrory, ale Wojciech Mecwaldowski według mnie robi świetną aktorską robotę za każdym razem gdy go widzę na ekranie. Co do Wieniawy też ciekawi mnie jak wypadnie ona w horrorze ,, W Lesie dziś nie zaśnie nikt”

   1. To pewnie się ucieszysz bo on tez ma tam grac heh ;). Wyczytałem info na ten temat w necie, ale na filmwebie co według mnie dziwne nie ma info jakoby miał tam grac. Ale jeżeli tam zagra to super.

 2. Ostatnio moja wykładowczyni ze studiów mówiła ze idzie na 1800 gramów. Czekam na relacje z filmu na kolejnym wykładzie. Obsada wygląda obiecująco. Lubie bardzo tych aktorów i jestem ciekawy jak to wypadnie gdyż ostatnio nie oglądałem zbytnio Polskich produkcji i teraz nadrabiam 🙂 Narazie mam za sobą dzień świra i Ciacho. Nie wiem czy pamiętacie ale Mecwaldowski też miał mała role w ,, dzień świra”

 3. @Kangurek
  No coś mi się przypomina, że chyba miał tam jakąś małą rolę. Ale warto też wspomniec, że Mecwaldowski świetnie zagrał w teledysku Dawida Podsiadły. Stamtąd go znam i tam właśnie mnie zachwycił aktorstwem. Jest ostatnio aktywnym aktorem, więc w najbliższym czasie pewnie zobaczymy kilka filmów z jego udziałem. Orientujecie się może co nowego dla nas szykuje?

  1. Poza tym 1800 gramów narazie nic nie kojarze, ale czekam też z niecierpliwością na nowe filmy z jego udziałem. Chciałbym by Polskie kino wyszło troche poza kręgi komedii czy dramatów.

 4. Teraz to same fajne produkcje wychodzą, ja czekam na horror z udziałem Mecwaldowskiego i Wieniawy, dwa różne pokolenia, dlatego zapowiada się ciekawie 😛

  1. Dokładne. Chodzi co o ,, W lesie dziś nie zaśnie nikt” pewnie ;P. Trailer według mnie prezentuje się super, Mecwaldowski prezentuje się tam bardzo ciekawie. Widać, że jest postacią złożoną. Zobaczcie sobie trailery nowe jak nie widzieliście jeszcze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *