Świąteczna gala Robbiego Williamsa w Toruniu już dzisiaj!

Robbie Williams przejmuje od Michaela Bublé tytuł Króla Świąt!

Nagranie zostanie zarejestrowane na żywo w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu przed kilkusetosobową publicznością. TVP2 wyemituje koncert w pierwszy dzień Świąt.

Robbie Williams wydał właśnie swój pierwszy świąteczny album w karierze „The Christmas Present” – dwunastą studyjną płytę w swojej dyskografii i jednocześnie trzynastą (łącznie z dwiema płytami best of), która podbiła listę najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii. Lepszy wynik w UK mają wyłącznie Beatlesi!

 

– Chciałem stworzyć piosenkę, która będzie rozbrzmiewać dosłownie wszędzie i wszystkich denerwować do końca życia – Robbie żartował o powodzie nagrania świątecznej płyty w niedawno udzielonym wywiadzie. Artysta bez skrępowania przyznaje, że chętnie wskoczyłby w tym roku w buty Michaela Bublé i przynajmniej na jedne święta przejął tytuł Króla Świąt.

 

Wokalista promuje album, między innymi w X Factorze we Włoszech, na gali charytatywnej Ein Herz für Kinder w Niemczech, czy goszcząc na wyborach Miss France 2020 w Marsylii. Jednak jedynie w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii Williams nagra dla telewizji pełne świąteczne koncerty z dziesięcioosobowym zespołem. Brytyjski koncert wyemituje telewizja ITV. Koncert w Toruniu pokaże w pierwszy dzień Świąt TVP2.

 

W programie nie zabraknie największych hitów Robbiego Williamsa, ale dużą większością repertuaru będą utwory świąteczne – znane klasyki jak i zupełnie nowe piosenki, w tym promujący album singiel „Time For Change”.

 

Artysta pracował nad „The Christmas Album” trzy lata, podczas których powstało 35 utworów. Zaproszenia do studia przyjęli Rod Stewart, Jamie Cullum, Bryan Adams i bokser Tyson Fury. Dwupłytowy album dostępny jest już w sprzedaży i serwisach cyfrowych.

TVP2 wyemituje świąteczną galę Robbiego Williamsa 25 grudnia o 20:10.

Organizatorami i partnerami gali Sony Music, TVP2, Grupa Kapitałowa Energa, Wojewódzko Kujawsko-Pomorskie, Miasto Toruń i SOS Music.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *