De Mono i ich intergalaktyczny #hot16challegne2. Co na to Donald Trump?

De Mono dostało wyzwanie! Jacek Stachursky i Majka Jeżowska nominowali zespół i Andrzeja Krzywego do #hot16challenge2! Jak przystało, zespół przyjął wyzwanie i oto „popełnili” z polotem, kosmiczny, zabawny, intergalaktyczny teledysk!

Pierwsze nominacje w odniesieniu do tematyki teledysku zdają się logiczne 😊. Zespół nominuje: Mirosława Hermaszewskiego i polskich topowych skoczków, którym momentami do galaktyki równie blisko: Piotra Żyłę, Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. W drugiej grupie nominowanych są Ci, co „mają świra na punkcie pomocy”, są to: Jurek Owsiak, Dominika Kulczyk oraz Armin Bezler. A na koniec, co by „przebić Pectus”, nominują Donalda Trumpa!

Komentarze na kanale YouTube mówią same za siebie. #HOT16CHALLENGE2 w wydaniu zespołu uważany jest za jeden z najbardziej pomysłowych spośród wielu propozycji polskich artystów:

To jest super dobre! Jedna z lepszych 16-tek. I ten “teledysk” jak wymiata :)”

„No zajefajne, pomysłowe, stylistyczne, klimatyczne, odlotowe, inne niż wszystko!!! Właśnie dla takich chwil chce się żyć!!! Nie spodziewałam się czegoś tak ciekawego, niepowtarzalnego, że statki na niebie czy że kocham inaczej, bo ja tego słucham od 20 lat i to znam. To mnie po prostu zaciekawiło, jak nieliczne świeżynki bez powtórzeń i nawrotów. Brawo, brawo, brawo!!!”

Popłakałem się z śmiechu. Dżizas (…)”

Co na to Trump? Czy będzie odpowiedź z amerykańskiej bazy NASA?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *