KOMBII- nowy singiel “Ochronię nas”!

Dość długo przyszło nam czekać na premierową piosenkę od zespołu KOMBII. Mamy dobrą wiadomość dla fanów grupy- nadszedł koniec oczekiwań! Zespół zaprezentował właśnie swoją muzyczną propozycję, która nosi tytuł „Ochronię nas”. Według zapowiedzi muzyków jest to pierwsza z kilku planowanych piosenek przed oficjalną premierą nowego albumu, który zespół zapowiada na wiosnę 2021 roku.

“Uważam, że specyficzny nastrój i treść tej piosenki dobrze opisują klimat zagrożenia i tego co się obecnie dzieje wokół nas, jak bardzo ważna w tym czasie jest miłość, pokora wobec natury, przyrody oraz fakt, że wciąż bardzo dużo zależy od nas samych”-

mówi Grzegorz Skawiński o piosence. Kompozytorami muzyki jest cały zespół KOMBII w składzie: Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, Adam Tkaczyk i Wojtek Horny. Współautorem kompozycji oraz producentem muzycznym jest Michał Kożuchowski „Sir Mich” znany z produkcji hip hopowych Studia Wielkie JOŁ. Wideoklip do utworu przygotował Łukasz Kobylarz wg scenariusza zespołu

„Ochronię nas” jest przede wszystkim piosenką o miłości do najbliższych, ale przez to i do wszystkiego co nas otacza”-  powiedział Waldemar Tkaczyk, który jest autorem tekstu.

 

“Mamy nadzieję że się Wam spodoba i oprócz wrażeń czysto muzycznych wywoła także głębsze refleksje…” – komentują muzycy zespołu. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *