Nic nie jest niemożliwe z Nothing But Thieves

Zespół podzielił się z fanami singlem „Impossible

Nothing But Thieves upublicznili kolejny singiel ze swojego trzeciego albumu. To „Impossible”. Fani mogli ostatnio usłyszeć również dwa nowe utwory z „Moral Panic”: „Is Everybody Going Crazy” oraz „Real Love Song”. Oprócz wydania nowego materiału, grupa zapowiedziała trasę koncertową po Europie, która odbędzie się jesienią 2021 roku.
 

Nothing But Thieves są znani z majestatycznych utworów, a ich nowy singiel „Impossible” to potwierdza. Wyprodukowany przez Mike’a Crossey’a (The 1975, Arctic Monkeys i Wolf Alice) singiel to żywiołowy kawałek, zawierający prawdziwe emocje oraz brzmienie przepełnione dumą.

W pewnym sensie ‘Impossible’ to kompletne przeciwieństwo tego wszystkiego co znajdziecie na tym albumie, w którym zawarliśmy wiele z naszych wątpliwości dotyczących świata. To piosenka pełna nadziei i motywacji. To moment ulgi, którego potrzebowaliśmy w tym projekcie.

Poprzedni singiel NBT, czyli „Real Love Song” został wyróżniony przez Annie Mac jako „Hottest Record in the World” i znalazł się na playliscie BBC Radio 1. Tytuł kawałka mówi sam za siebie: to prawdziwa piosenka o miłości. Obdziera ona to uczucie z idealistycznych cech i opowiada o nieodwzajemnieniu i bolesnej rzeczywistości. „Is Everybody Going Crazy?” to ciężka rockowa piosenka, której tekst skupia się na rozbitej, prawie nieistniejącej cywilizacji oraz o eskapizmie. „Real Love Song” i „Is Everybody Going Crazy?” to pierwsze nowe kawałki od czasu EPki z 2018 roku „What Did You Think When You Made Me This Way” oraz albumu z 2017 „Broken Machine”. Niedawno grupa zapowiedziała premierę ich 3 albumu „Moral Panic”, który ukaże się 23 października.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *