Startuje My Name Is New Label! Pierwsze premiery już 30 września

My Name Is New to projekt założony i koordynowany przez niezależną wytwórnię Kayax. W ciągu ostatnich 24 miesięcy inicjatywa stała się miejscem, wokół którego zgromadziło się wielu utalentowanych twórców, którzy otrzymali wsparcie wydawnicze oraz promocyjne. W tym czasie opublikowaliśmy ponad 170 singli i daliśmy szansę zadebiutować przeszło setce muzyków. Pora, by pójść krok dalej i pokazać, że My Name Is New jest jeszcze bliżej artystów. Dlatego właśnie dziś ogłaszamy oficjalnie powołanie do życia MNIN Label, pod szyldem którego już 30 września opublikujemy albumy Caville, Funkasanki oraz Tachera.

W dzisiejszym świecie dwa lata to dość długi okres, w trakcie którego wiele może się zmienić. Upływający czas widać nie tylko w rozwoju technologii, zmianach klimatycznych, czy transformacjach społecznych, ale również w aspekcie bardzo nam bliskim, czyli muzyce. Kiedy, niemalże co do dnia, dwa lata temu uruchamialiśmy projekt My Name Is New, ciężko było nam przewidzieć realne efekty jego działania. W swym zamyśle miał być skierowany do młodych, niezależnych i chcących się pokazać artystów, których muzyka byłaby na partnerskich zasadach publikowana i promowana. Dziś po blisko 24 miesiącach wiemy już, że MNIN to zdecydowanie coś więcej, niż tylko regularne wypuszczanie najciekawszych singli, które do nas trafiają.

Ponad 170 utworów, niemal 40 teledysków i 115 artystów. Własny festiwal oraz osobne sceny na Spring Break Festival, Naturalnie Mazury Festiwal czy Fest Festival. Zaangażowanie artystów w dziesiątki supportów. Szkolenia przeprowadzone we współpracy z ZAiKS i Music Export Poland. Projekty specjalne z markami i stała współpraca z mediami, by o twórcach związanych z My Name Is New dowiedziało się jak najszersze grono słuchaczy. Wszystko to pokazuje skalę i efekty działań, z ostatnich dwóch lat w MNIN. Te 24 miesiące pozwoliły nam dojść do momentu, w którym chcieliśmy dać artystom jeszcze więcej, by My Name Is New nie było tylko chwilowym przystankiem i ciekawostką na ich muzycznej ścieżce. W ten sposób doszliśmy do dnia dzisiejszego, kiedy to możemy w pełni oficjalnie ogłosić, że powołujemy do życia MNIN Label!

Z pierwszymi efektami MNIN Label będzie się można zapoznać już 30 września – tego dnia pod własnym szyldem opublikujemy aż trzy długogrające wydawnictwa. Będą to albumy od niezwykle uzdolnionych artystów, którzy już wcześniej byli związani z projektem, świetnie wykorzystali daną im szansę, wykazali się zaangażowaniem i rozwinęli twórczo. Dokładanie za tydzień, w najbliższą środę, katalog naszego netlabelu zyska pierwsze pozycje w postaci albumów od zespołu Caville, duetu Funkasanki oraz wokalisty i songwritera Tachera. Każdy z nich inny muzycznie, wszystkie  bardzo oryginalne w swym brzmieniu i zamyśle. Będzie to nowy etap nie tylko dla wymienionych muzyków, ale też dla koordynatorów projektu, którzy staną się wsparciem dla twórców i wspólnie z nimi zadbają o rozwój ich artystycznych działań.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *