Premiera filmu „Roger Waters: Us + Them”

To monumentalna kronika trasy koncertowej kultowego członka grupy Pink Floyd!

Film w reżyserii Seana Evansa oraz legendarnego członka grupy Pink Floyd, Rogera Watersa. Premiera wydawnictwa na Blu-ray™, DVD, CD oraz albumie winylowym 2 października.
 

Sony Music Entertainment prezentuje premierę wydawnictwa ROGER WATERS: US + THEM, które już od 2 października dostępne jest na Blu-ray, DVD, CD i albumie winylowym. ROGER WATERS: US + THEM to monumentalna kronika trasy koncertowej kultowego członka grupy Pink Floyd, która odbyła się w latach 2017-2018. ROGER WATERS: US + THEM jest również dostępny na platformach cyfrowych.

US + THEM prezentuje w oszałamiającej formie potężną dawkę muzyki założyciela, autora tekstów, kompozytora i członka Pink Floyd. Podkreśla przesłanie dotyczące praw człowieka, wolności i miłości. Film oparty na Jego wielkiej światowej trasie koncertowej w latach 2017-2018 obejmującej łącznie 156 koncertów dla 2,3 miliona ludzi na całym świecie, zawiera klasyczne utwory z albumów „The Dark Side of the Moon”, „The Wall”, „Animals”, „Wish You Were Here”, a także z najnowszej płyty Watersa „Is This The Life We Really Want?”

Film wyreżyserowany przez Seana Evansa i Rogera Watersa pokazuje, jak to wszystko się odbyło. Wykorzystując najbardziej innowacyjną technologię cyfrową i dźwiękową przedstawia serię zapierających dech w piersiach wrażeń wizualnych, dźwiękowych i sensorycznych. Zabiera publiczność w pełną emocji, prowokującą do myślenia podróż.Waters z całą moca udowadnia, iż w istocie całym sercem jest muzycznym aktywistą i jednym z najbardziej zagorzałych komentatorów politycznych swoich czasów. Poświęcił swoje życie walce z tymi, którzy chcą kontrolować nasze życie i zniszczyć naszą planetę.

„Welcome to the Machine” oraz „Another Brick in the Wall Part II” to surowe przypomnienie ponurych ostrzeżeń o wyobcowaniu, wysiedleniu, chciwości, cierpieniu, zniszczeniu i stracie. które dał nam dziesięciolecia temu.Ludzkiej strony autora piosenek nie można zobaczyć wyraźniej niż w „Wish You Were Here” – chociaż przedstawia tu ponury obraz świata, ostatecznie jego przesłaniem jest nadzieja w jedności i miłości. US + THEM oddaje bliskie relacje Watersa z jego zarówno młodymi, jak i starymi fanami oraz wyjątkowy związek, jaki łączy go z publicznością.

Jeśli „Animals” uznać za orwellowski, to „ The Wall” jest prosto z Bułhakowa –  Waters swoim wezwaniem do działania ostrzega nas przed obydwoma.
 
Film ROGER WATERS: US + THEM jest obecnie dostępny na platformach cyfrowych w jakości 4K, HD i SD Digital. Materiał nakręcony został podczas koncertu w Amsterdamie oraz podczas występów artysty w Wielkiej Brytanii. Na Blu-Ray i DVD widzowie otrzymają dostęp do zupełnie nowej post-fabularnej zawartości, w tym do krótkometrażowego filmu dokumentalnego A Fleeting Glimpse oraz dodatkowych utworów koncertowych („Comfortally Numb” i „Smell the Roses”).
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/286506/4ea74bdd2eb7aa8f4116f53c5d7336d0.jpg
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *