Wszystkie single Pepsi Taste The Beat na białym winylu

Już 27 listopada ukaże się wyjątkowy biały winyl zawierający wszystkie utwory powstałe w ramach platformy Pepsi Taste The Beat. Na krążku usłyszeć będzie można Kaliego, Klaudię Szafrańską, PlanBe, Sariusa, BARANOVSKIEGO, Jakuba Józefa Orlińskiego, Białasa, Muńka Staszczyka oraz Kubę Więcka. Za produkcję wszystkich singli odpowiada Sir Mich.

Strona B winyla zawierać będzie rozszerzone wersje wszystkich utworów.

Każdy z singli, powstałych w ramach Pepsi Taste The Beat, to łączenie brzmień hip hopu, rapu czy R&B, z innymi gatunkami muzycznymi. Wydawcą wszystkich utworów jest Warner Music Poland.

Pepsi Taste The Beat to ponadczasowy projekt muzyczny dla tych, którzy kochają muzykę, mają swój smak, cenią swój gust i nakręcają się energią, jaka drzemie w bicie. To tu zrywamy z rutyną, odkrywamy nieodkryte, doceniamy swoje zajawki, kultywujemy spontan i podążamy za pasjami! Poznaj nieoczywiste kolaboracje artystów i zaskakujący mix brzmień ponad gatunkami. Poznaj nowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. Daj się ponieść miejskiemu brzmieniu. Spróbuj tego niekonwencjonalnego podejścia do tematu. Tak brzmi lifestyle. Tak brzmi miasto. Tak brzmi Pepsi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *