Muzycy MÖTLEY CRÜE, PAPA ROACH, FIVE FINGER DEATH PUNCH w zwiastunie horroru „The Retaliators”

Nowy zwiastun nadchodzącego horroru “The Retaliators”, w którym gościnnie wystąpią członkowie FIVE FINGER DEATH PUNCH, ESCAPE THE FATE, FROM ASHES TO NEW i THE HU, a także Tommy Lee (MÖTLEY CRÜE) i Jacoby Shaddix (PAPA ROACH), można zobaczyć poniżej.

Wydana w przyszłym roku przez Better Noise Films ścieżka dźwiękowa do “The Retaliators” zawiera muzykę wszystkich wyżej wymienionych artystów, oprócz utworów z BAD WOLVES, NOTHING MORE, Cory Marks, ALL GOOD THINGS i TEMPT.

Shaddix, który debiutuje jako aktor w kluczowej roli na obrazie z 2021 roku, powiedział: „Kiedy w zeszłym roku usłyszałem o tym filmie, rozmawiałem z zespołem kreatywnym i poczułem, że mam chęć się sprawdzić, czy mogę rozszerzyć swój zakres artysta. Naprawdę nie mogłem sobie wyobrazić, jak bardzo podobało mi się to doświadczenie i nie mogę się doczekać, aż w przyszłości zagrać w kolejnym filmie ”. Występuje u boku różnorodnej obsady, w skład której wchodzą Michael Lombardi („Rescue Me”, „The Deuce”), Marc Menchaca („Ozark”, „Black Mirror”, „The Sinner”) i Joseph Gatt („Ray Donovan”, „Gra o tron”, „Banshee”, „Dumbo”).

Poza muzykami w filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Michael Lombardi, Marc Menchaca i Joseph Gatt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *