MIDNITE CITY wydaje nowy singiel ” Crawlin ‘In The Dirt “

Ten duży, szybszy rocker jest pełen riffów, haczyków i harmonii; widzi, że ci ulubieńcy AOR wciąż podnoszą poziom z każdym wydaniem i gwarantuje, że zachwycą ich zagorzałych fanów bez końca!
Crawlin ‘In The Dirt” pokazuje twardszą, ostrzejszą stronę zespołu, której wcześniej nie widziano ani nie słyszano. Midnite City otwiera drzwi 2021 z zemsty! ,

„Crawlin” In The Dir t ”to pierwszy singiel pochodzący z nadchodzącego albumu zespołu „ Itch You Can’t Scratch ”, który ma ukazać się w maju nakładem Roulette Media Records.
Zamów album w przedsprzedaży tutaj: https://roulettemedia.co.uk
https://roulettemedia.co.uk/product-category/midnite-city/

Odkąd wkroczyli na scenę z zemstą w 2017 roku, Midnite City podbiło świat i wspięło się na szczyt stosu, aby zostać koronowanymi na prawdziwych królów Hair Metalu.
Po wydaniu drugiego albumu “ There Goes The Neighborhood ” pod koniec 2018 roku (który został wybrany piątym najlepszym albumem roku Melodic Rock w magazynie Classic Rock, a także znalazł się na liście najlepszych albumów z ostatnich 35 lat historii Japan’s Burrn!), Zespół rośnie w siłę i okazał się być piekielną siłą, z którą należy się liczyć na arenie koncertowej.

Midnite City było gwiazdą dwóch kolejnych tras w Wielkiej Brytanii, zagrało koncerty w całej Europie, Australii, a także zagrało dwa wyprzedane koncerty w Japonii i nadal olśniewa legion rosnących i oddanych fanów na całym świecie swoją energią, dobrym samopoczuciem i imprezowym rockiem.
Ścigający po piętach dwa wysoko cenione albumy Midnite City powracają w 2021 roku z długo oczekiwanym trzecim albumem. Dzięki nowej wytwórni Roulette Media, a także nowemu zarządzaniu i agentowi rezerwacyjnemu, zespół znów wygląda i brzmi lepiej niż kiedykolwiek dzięki nowej gamie piosenek, które roztopią ci twarz, więc przygotuj się na przejażdżkę swojego życia. Chodzi o dobre czasy!

Midnite City jest;
Rob Wylde – główny wokal
Miles Meakin – gitara prowadząca
Josh ‘Tabbie’ Williams – gitara basowa
Shawn Charvette – instrumenty klawiszowe
Pete Newdeck – perkusja

Daty wycieczek w 2021 roku :
20 marca – SLEAZEFEST, Niemcy (najprawdopodobniej przełożone)
5 maja – HRH IBIZA, Hiszpania
23 maja – CALL OF THE WILD FESTIVAL, Wielka Brytania
29 maja – BREAKING BANDS FESTIVAL, UK
28 sierpnia – HRH SLEAZE, Wielka Brytania
29 sierpnia – ROCKWICH FESTIVAL, UK
4 września – INDOOR SUMMER FESTIVAL, Niemcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *