Piotr Kaczkowski w Radiu 357. Poprowadzi audycję „Max 357”

Piotr Kaczkowski na falach Radia 357 poprowadzi audycję „Max 357”, która ma kontynuować formułę jego najsłynniejszej trójkowej audycji, jaką był „Mini-Max”. Audycja będzie emitowana w niedziele o 21.00. Potwierdził to sam Piotr Kaczkowski na swoim profilu Facebook.

Piotr Kaczkowski, który w wyniku afery wokół Trójki po 57 latach zakończył pracę dla Polskiego Radia, pojawił się przed mikrofonem już wcześniej. Odchodząc z Trójki, oświadczył: “Miałem piękne życie radiowe. Mam nadzieję, że jeszcze wróci.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Piotr Kaczkowski rozpoczął pracę w Trójce w marcu 1963 r. Samodzielnie zadebiutował, prezentując piosenki włoskie w cyklu comiesięcznych audycji “Con amore”. W stacji prowadził m.in. takie audycje jak: “Minimax – wydanie dla fonoamatorów”, “Minimax przed północą”, “Mini-Max, czyli minimum słów, maksimum muzyki”, “Mój magnetofon”, “Jazda obowiązkowa”, “Kiermasz płyt”, “M-3”, “Muzyczna poczta UKF”, “Pół perfekcyjnej płyty”, “Trzecia godzina”, “Zapraszamy do Trójki” i “W tonacji Trójki”.

W latach 1998-2000 był dyrektorem Trójki. Stopniowo w audycjach wrócił do prezentacji nowości muzycznych, w tym polskich. 21 września 2008 r. w audycji “Minimax” uroczyście obchodził 40. rocznicę pierwszego pojawienia się w tym cyklu na antenie Trójki. Wiosną 2013 r. zorganizowano jego uroczysty jubileusz 50-lecia pracy w Polskim Radiu. Na początku 2014 r. przeszedł na emeryturę, ale nadal prowadził w stacji autorskie programy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *