System Of A Down udostępnił nowy teledysk

“Genocidal Humanoidz” to jedna z dwóch premierowych piosenek, które zespół wypuścił pod koniec ubiegłego roku.

Sytem of a Down to jeden z najważniejszych rockowych zespołów ostatnich 20 lat. Grupa została założona w 1994 roku w Glendale w stanie Kalifornia przez muzyków pochodzenia ormiańskiego. Działalność zespołu została zawieszona w 2006 po wydaniu ostatniej płyty “Hypnotize”. Po 15 latach przerwy muzycy muzycy wypuścili dwa nowe utwory “Protect the Land” i „Genocidal Humanoidz”. Teraz w sieci pojawił się teledysk do tego drugiego kawałka. Nowe piosenki mają związek z sytuacją, która dzieje się w ich rodzinnej Armenii. Muzycy rozpoczęli także zbiórkę środków na pomoc dla armeńskich żołnierzy, którzy zostali ranni w walce.

Jako System Of A Down właśnie wydaliśmy pierwsze nowe utwory po 15-letniej przerwie. Właśnie teraz nadszedł czas żeby to zrobić, razem. Nasza czwórka ma coś ekstremalnie ważnego do powiedzenia jednym głosem. Te dwie piosenki „Protect the Land” i „Genocidal Humanoidz” mówią o strasznej i poważnej wojnie, która jest kontynuowana w naszej kulturowej ojczyźnie, w Artsakh w Armeni.

27 września, wspólne siły Azerbejdżanu i Turcji (razem z terrorystami ISIS z Syrii) zaatakowały republikę Górskiego Karabachu, którą my Ormianie nazywamy Artsakh. Od ponad miesiąca młodzi i starsi cywile są budzeni dniem i nocą przez straszne widoki i dźwięki ataków rakietowych, spadających bomb, pocisków, dronów i ataki terrorystyczne. Szukają bezpieczeństwa w prowizorycznych schronach, próbując uniknąć opadu nielegalnych bomb kasetowych padających na ich ulice i domy, szpitale i świątynie jak deszcz. Napastnicy podpalili ich lasy i zagrożone wyginięciem życie przy użyciu białego fosforu, kolejnej zakazanej broni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *