Koncert The Dumplings w piątkowy wieczór w Czwórce

Aby bez wychodzenia z domu zanurzyć się w elektropopowe brzmienie polskiego duetu, wystarczy już w najbliższy piątek 5 lutego włączyć radiową Czwórkę. Retransmisja koncertu The Dumplings, zorganizowanego świeżo po premierze ich ostatniej płyty, od godz. 19.00 w audycji Damiana Sikorskiego „Będzie głośno!”.

The Dumplings to nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Taneczny smutek i chwytliwe melodie. Elektropopowy duet mocno stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych melodiach, które są znakiem rozpoznawczym twórczości Justyny Święs i Kuby Karasia.

Ostatnia płyta „Raj” wydana w 2018 roku została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez The Dumplings. Wszystkie teksty, które znalazły się na krążku są napisane w języku polskim, co wyróżnia go spośród poprzednich albumów zespołu: „No Bad Days” oraz „Sea You Later”.

Zorganizowany przez radiową Czwórkę koncert The Dumplings odbył się krótko po premierze płyty „Raj”, 20 listopada 2018 w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.

Czwórka Polskie Radio dostępna jest w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

The Dumplings/ fot. Czwórka Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *