MUSHROOMHEAD – premiera filmu “Shroomhouse” z dwoma nowymi teledyskami: “Carry On” & “Madness Within”!

Szaleństwo zaczeło się w niedzielę, 14 lutego o godz. 18.00!

Amerykańska formacja MUSHROOMHEAD znana jest w całym metalowym świecie z wysokiej jakości samodzielnie wyprodukowanych teledysków. Fani zespołu mieli okazję obejrzeć niezliczoną ilość wysokobudżetowych klipów, które w niczym nie ustępowały produkcjom filmowym. Teledyski te liczą już miliony odtworzeń i wykraczają poza sferę muzyki. W tę walentynkową morderczą niedzielę zespół nie pozwoli, by fani smucili się z powodu zamkniętych sal kinowych, kapela wchodzi na najwyższe obroty i zapowiada pierwszy w swoim dorobku filmik w stylu grindhouse – “Shroomhouse”: dwudziestopięciominutową podróż w głąb umysłów zamaskowanych szaleńców. W flmie tym zaprezentowane zostaną także 2 klipy do ulubionych utworów fanów, “Carry On” oraz “Madness Within”.

Premiera filmu połączona będzie z czatem na żywo na kanale YouTube Mushroomhead i    odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 lutego o godz. 18.00 (początek czatu na żywo: godz. 17.30). W filmie tym pokazane zostaną nie tylko 2 nowe klipy, ale i pokręcone zwiastuny filmowe, reportaże kinowe i nie tylko, a wszystko to wyprodukowane przez zniekształcone umysły członków Mushroomhead.

Oklutystyczna tajemnica, mnóstwo krwi, kostiumy dopracowane w każdym detalu oraz mnóstwo zabawy – zobaczysz to wszystko w produkcji “Shroomhouse”!

Podczas tego wydarzenia fani będą mieli także możliwość wygrania specjalnych nagród od zespołu, w tym limitowanej litografii “Shroomhouse”, unikalnego merchu i nie tylko. By poznać szczegóły – wystarczy włączyć transmisję na żywo w tym miejscu!

Zobacz także inne klipy MUSHROOMHEAD z ich najnowszej płyty:    “A Wonderful Life” i zamów album.  

MUSHROOMHEAD:
Mr. Rauckhorst – wokal

J Mann – wokal

Ms. Jackie – wokal

Dr. F – klawisze i bas

Tankx – gitara

Stitch – klawisze i sample

Diablo – bębny/ perkusja

Skinny – bębny/ perkusja

MUSHROOMHEAD online:
WEBSITE
FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
NAPALM RECORDS

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *