THE MERCURY RIOTS wydał teledysk do debiutanckiego singla „ Save Me A Drink ”

THE MERCURY RIOTS to zdrowe połączenie głośnego, szybkiego, napędzanego paliwem lotniczym rock and rolla i Save Me A Drink, które zawiera wszystkie elementy klasycznego rock and rolla, z którymi wszyscy dorastaliśmy, ale zostało przemodelowane z nowoczesnym akcentem.

THE MERCURY RIOTS to nowy zespół utworzony przez członków popularnych zespołów z Los Angeles, Warner Drive , The Brave Ones i niesławnego Bullets And Octane. To potężne trio „ super-band ” wnosi na scenę poczucie dumy i waleczności.

Dzięki strzelistym gitarom Felipe Rodrigo , wyjątkowemu i charyzmatycznemu wokalowi basisty / frontmana Zachary’ego Kibbee i stabilnemu pulsowi Jonny’ego Udella na perkusji, THE MERCURY RIOTS z pewnością zadowoli tłumy, gdy nieuchronnie ruszą w drogę.

Znałem Jonny’ego od lat na scenie muzycznej Los Angeles, wielokrotnie widziałem Warner Drive . A Felipe i ja graliśmy już razem w moim projekcie i The Brave Ones ”, mówi Zachary Kibbee , elektryzujący i potężny głos zespołu. „ Więc kiedy graliśmy razem w Bullets, po prostu kliknęło naprawdę dobrze. Tak dobrze, że naprawdę chcieliśmy razem odkrywać więcej muzyki, po prostu nie mogliśmy się powstrzymać.

Nasze plany to dalsze wydawanie muzyki do 2021 roku i powrót w trasę, gdy tylko świat znów się otworzy. ”Woła Jonny Udell .

THE MERCURY RIOTS mają ochotę walczyć z wielkimi, a ten genialny nowy artysta wyprodukował niezwykle atrakcyjny i zaraźliwy debiutancki singiel, który zasługuje na twoją uwagę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *