Sandro Cavazza oraz Georgia Ku łączą siły w utworze „Love To Lose”

Znany ze współpracy z Aviciim Sandro Cavazza oraz brytyjska wokalistka Georgia Ku łączą siły w utworze „Love To Lose”.

Jak opowiada Sandro: – „Love To Lose” jest o dwóch sposobach patrzenia na związek. To otwarta rozmowa o wzlotach i upadkach oraz o tym, jak czasami prawie już odpuszczasz, by jednak potem podjąć walkę o naprawę relacji.

Do singla powstał klip w reżyserii Paula Jerndala (Icona Pop, Elliphant). Utwór jest zapowiedzią nowej EP-ki Cavazzy, o której więcej informacji pojawi się wkrótce.
W 2020 roku Sandro zgromadził 150 mln streamów za „Forever Yours (Avicii Tribute)”, a w Top 5 szwedzkiego Airplay znalazły się trzy jego single: „High With Somebody”, „Enemy” i „Forever Yours”. Obecnie na listach przebojów Spotify w Szwecji świetnie radzi sobie „Lean On Me”. Artysta wydał pod koniec ubiegłego roku EP-kę „Weird & Talkative”. Sandro może pochwalić się takimi hitami jak „Without You” Avicii’ego i „Happy Now” z Kygo.
Georgia Ku urodziła się w Newcastle, a obecnie mieszka w Los Angeles. Pisała piosenki dla takich artystów jak Rita Ora, Fifth Harmony, Zedd, Skrillex, Illenium, Cheat Codes czy Kiiara. Współtworzyła też utwór „Scared To Be Lonely” Martina Garrixa z Duą Lipą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *