Alestorm – koncertowa płyta już w maju

Wszyscy na pokład! Najpopularniejsza pijacka załoga metalowych piratów zabierze swoich fanów w dziki rejs po siedmiu morzach za sprawą swojej najnowszej płyty koncertowej/ DVD/BluRay, “Live in Tilburg”. Album ukaże się 28 maja, 2021 roku nakładem Napalm Records.

Już po pierwszych sekundach przebojowego “Keelhauled” staje się jasne, że ALESTORM to obecnie jeden z najbardziej kreatywnych i wyjątkowych zespołów koncertowych, a niesamowita energia, jaką kapela generuje na swoich koncertach, udziela się i fanom grupy. Teraz siedząc wygodnie na własnej kanapie możesz sam doświadczyć takiego ekscytującego przeżycia – gdzie prym wiedzie gigantyczna gumowa kaczka i mnóstwo alkoholu.

Christopher Bowes tak mówi o “Live in Tilburg”:

“Oh wow! Koncerty! Pamiętacie je? Nie? Ja też ich nie pamiętam. W każdym razie kilka lat temu zagraliśmy gigantyczny koncert w holenderskim klubie 013 w Tilburgu. To była świetna zabawa. Całość nawet sfilmowaliśmy. A kiedy w zeszłym roku wypuściliśmy te nagrania za free na YouTube, wielu z was powiedziało, że naprawdę wam się ten występ podobał. A że jesteśmy sprzedajnymi, żądnymi skarbów piratami, uświadomiliśmy sobie, że być może moglibyśmy przekonać wielku z was do zakupu zapisu tego występu, jeśli owiniemy go w plastik i włożymy do dużego drewnianego pudełka. Dodaliśmy nawet kilka bonusów. Bawcie się dobrze!”   

Płyta została znakomicie wyprodukowana i zmiksowana przez Lasse Lammerta, który współpracował już z kapelą przy takich płytach jak np. “Curse Of The Crystal Coconut”, “No Grave But The Sea” czy “Sunset On The Golden Age”. Na krążku tym zawarto zestaw największych hitów kapeli: “Drink“, “Mexico”, “Alestorm”, “Hangover”, “The Sunk’n Norwegian” oraz oczywiście “Fucked With An Anchor”.

Album koncertowy dostępny będzie na podwójnej płycie winylowej wraz z slipmatą i naszywką, (LP w kolorze miętowym i złotym). Specjalna edycja “Live in Tilburg” wydana zostanie w drewnianym pudełku zawierającym CD + DVD, mediabook oraz siedmiocalowy winyl z dwoma nowymi coverami w wykonaniu Alestorm. “Live in Tilburg” to prawdziwa definicja istoty Alestorm – piracka zabawa w śpiewanego przy akompaniamencie gitarowych riffów i tupocie stóp. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich szczurów lądowych!

 

Zamów Live in Tilburg tutaj:

Lista utworów:
1. Intro
2. Keelhauled
3. Alestorm
4. Magnetic North
5. Mexico
6. Over the Seas
7. The Sunk’n Norwegian
8. No Grave But The Sea
9. Nancy the Tavern Wench
10. Rumpelkombo
11. 1741 (The Battle of Cartagena)
12. Drunken Sailor
13. Hangover
14. Pegleg Potion
15. Bar ünd Imbiss
16. Captain Morgan`s Revenge
17. Shipwrecked
18. Drink
19. Wolves of the Sea
20. Fucked with an Anchor

 

Płyta Live In Tilburg dostępna będzie w następujących formatach:
– Ekskluzywny drewaniany box:  Mediabook, 7″ Singiel (z 2 akustycznymi coverami) smycz + plakietka,  flaga ALESTORM
– 2-LP w kolorze mięty+ DVD
– 2-LP w kolorze żółtym + DVD, slipmata & naszywka
– 2-LP w kolorze czarnym + DVD
– BluRay/DVD/CD Mediabook
– Album w wersji cyfrowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *