Fourkaos rozpoczyna produkcję nowego singla i teledysku

W oczekiwaniu na wynik Professional Music Award, jednej z głównych nagród muzycznych w Brazylii, gdzie wraz z czterema innymi zespołami w kategorii Najlepszy brazylijski zespół heavy metalowy znajduje się w finale za pracę wykonaną w jego debiucie „Remnants of Sanity ”, Fourkaos ogłosił powrót do studia, aby nagrać niewydany singiel, który ma zostać wydany w połowie kwietnia.
Wciąż zbierając nagrody za doskonałą pracę wykonaną nad debiutanckim albumem, zespół nie potwierdził, czy nowy singiel będzie zawierał ewentualny drugi album studyjny, czy też pojawi się jako izolowane wydawnictwo na ich dyskografii, spodziewając się tylko, że nagranie już się wydarzyło. zostało ukończone, licząc na produkcję Victora Hugo Targino, który współpracował z zespołami Warcursed, Metacrose, Soturnus, Necrohunter i Madness Factory.
Na nagraniu singla wokalista i gitarzysta Johnny Glaydson powiedział:
“Jesteśmy bardzo podekscytowani nagraniem nowego materiału, wszystko jest gotowe w przedprodukcji i czujemy wielki potencjał w tym nowym dziele. Niepokój jest wielki, aby wydać go jak najszybciej i pokazać nasz najnowszy projekt od czasu Remnants of Sanity”.
Oprócz wspomnianego już Johnny’ego Glaydsona, zespół uzupełniają muzycy Matheus Henrique (bas), Matheus Oliver (gitara główna) i Rodolfo Diniz (perkusja).
Z debiutanckiego albumu zespołu wyszły dwa teledyski do piosenek „Hear This So Quiet Place” i „Silence and Chaos” oraz dwie sesje studyjne na żywo do „Insurrection” i „Above the Wrath”, wszystkie dostępne na kanale zespołu na Youtube.
Wraz z nowym singlem pojawi się również teledysk i wkrótce będzie dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Jeśli nadal nie znasz twórczości Fourkaosa, sprawdź występ zespołu na żywo w studiu „Inssurrection”, otwierający pierwszy album zespołu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *