SKAM wypuścił nowy teledysk do „ Wake Up”

Nowa EP “INTRA” to pierwsza EP-ka z 2-częściowej antologii, będąca czwartym pełnowymiarowym wydawnictwem brytyjskiego power rockowego trio SKAM . Po udoskonaleniu swojego rzemiosła chłopcy wrócili do podstaw i stworzyli kolekcję mocno uderzających utworów. Zainspirowana współczesnymi zmaganiami, każda piosenka skupia się na negatywnych cechach ludzkich, ale wysyła wiadomość, że w każdej sytuacji zawsze jest nadzieja.

Tracklist:
1. Green Eyes
2. Wake Up
3. One Track Mind
4. How Many Times
5. Fight The Fire
6. On The Run

Pre-order/pre-save INTRA here: https://orcd.co/skam-intra-ep

O SKAM
Założony w 2011 roku SKAM to hardrockowe trio ze środkowej Anglii. Mają reputację dostarczania bezsensownej, odważnej, klasycznie brzmiącej brytyjskiej muzyki rockowej. Przez ostatnie 9 lat zespół pracował niestrudzenie, aby zbudować solidną grupę fanów w Wielkiej Brytanii, a teraz jest powszechnie uważany za czołowego lidera brytyjskiego rocka. Ruch „nowej fali klasycznego rocka”, który obecnie ogarnia cały naród.

Do tej pory zespół samodzielnie wydał 3 albumy. „It’s Come to This” (2011) i „Peacemaker” (2014) zostały wydane i spotkały się z uznaniem krytyków, a zespół ugruntował swoją pozycję na żywo, z którą trzeba się liczyć. Zespół wyruszył w drogę z The Answer, Airbourne, Skindred, The Quireboys i GUN, aby wymienić tylko kilka i są uważani za potężnego występu na żywo.

Dążenie do innowacji zainspirowało SKAM do wydania “ The Amazing Memoirs of Geoffrey Goddard ” (2017), albumu koncepcyjnego opartego na zapisach z pamiętnika podróżującego w czasie pilota RAF.
Piosenki zostały opisane przez Classic Rock Magazine jako „gritty anthemic rockers”, a album otrzymał szereg pięciogwiazdkowych recenzji w brytyjskiej prasie muzycznej. SKAM nie pisze piosenek według formuły, piszą piosenki jako fani rocka, próbując uchwycić to, co chcieliby usłyszeć.

Zamów w przedsprzedaży / zapisz INTRA TUTAJ

Steve Hill – Gitary – Lead Vox
Matt Gilmore- Bass – Backing Vox
Neal Hill – Drums – Backing Vox

Dyskografia:
To przyszło do tego – Album 2011
Peacemaker – Album 2013
SKAM: LIVE – Album 2017
The Amazing Memoirs of Geoffrey Goddard – Album 2017

https: // skam uk.com/shop/
https://www.facebook.com/ SKAM .UK /
http: // www. skam uk.com/
https://twitter.com/ SKAM _UK
https://www.instagram.com/ skam uk /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *