LOST RELICS wydaje nowy singiel „ Now You’re Even ”

Denver dirt rockersi LOST RELICS wydali nowy singiel Now You’re Even” nakładem Coffin & Bolt / Golden Robot Records. LOST RELICS rzuca kilka naprawdę ciężkich, strasznych, potwornych riffów w Now You ‘re Even i rzuca się na ciebie z czystą brutalnością młota kowalskiego.

Now You’re Even to drugi singiel z nadchodzącej EP-ki Lost Relics . Mroczne czasy i izolacja objawiają się w prowadzących groove i karkołomnych zmianach czasu na tym torze Barnburner. Wyobraź sobie, że chodzisz po pokoju, nie ufając nikomu i czołgając się ze skóry, a będziesz częścią tej błotnistej, wypełnionej riffami podróży. Z ukłonem w stronę wczesnych zespołów nagrywających Amphetamine Reptile, Lost Relics wyrównał wynik.

Streamuj / Kup tutaj: https://smarturl.it/LR-NowWereEvenSingle

O ZAGUBIONYCH RELIKACH
Tom. Riffy. Apatia. Lost Relics powstało w 2019 roku i zyskuje na popularności od dnia, w którym się podłączyli.
Uformowani z popiołów Low Gravity, The Worth i Smolder and Burn , Marc Brooks, Jess Ellis, Jason James i Greg Mason szybko uderzyli w ziemię, tocząc się po ziemi swoimi potwornymi riffami z karkołomnymi zmianami i podwójnym przekazem wokalnym. Po wydaniu ich EP w lutym 2019 roku, stale wkraczali na scenę, otwierając się na krajowe występy i grając na festiwalach w całym Kolorado.
Po nawiązaniu współpracy z Coffin & Bolt Records we wrześniu 2020 roku, Lost Relics jest obecnie na ukończeniu i EP do wydania na początku 2021 roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *