Wojtek Pilichowski Band, Kinga Głyk i Bartek Królik na żywo i online / Wygramy muzyką

18 kwietnia 2021 na scenie warszawskiego klubu Progresja w ramach cyklu koncertów Wygramy Muzyką pojawią się trzy pokolenia gitary basowej. Wojtek Pilichowski jest legendą polskiej „basówki”, nagrywał z takimi gwiazdami jak Chris de Burgh, Enrique Iglesias i Nicko McBrian. Bartek Królik to założyciel zespołu Sistars, znany również ze współpracy z Agnieszką Chylińską, Natalią Kukulską czy Edytą Górniak. Kinga Głyk jest obecna na scenie od niedawna, ale miała już okazję zagrać u boku samego Marcusa Millera.
Bilety na streaming on-line oraz na koncert w warszawskiej Progresji już dostępne!
———
WYGRAMY MUZYKĄ to projekt cyklu koncertów on-line oraz kameralnych koncertów klubowych. Powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji.
To, co wyróżnia projekt, to streaming na 7 kamer! Każda kamera śledzi innego muzyka. Dosłownie patrzy mu na ręce, a widz decyduje, który kanał ogląda. Może skupić uwagę na wybranym muzyku i podejrzeć jego warsztat lub oglądać profesjonalny, realizatorski miks. W dodatku może zmieniać kanały w trakcie koncertu!
Do tego warto dodać szereg atrakcji, takich jak wywiady z muzykami, do których pytania układają… sami widzowie. Rozmowy poprowadzi redaktor muzyczny Piotr Metz!
WYGRAMY MUZYKĄ to z założenia cykl koncertów on-line, jednak dzięki temu, że możliwe są klubowe spotkania, w sprzedaży są też bilety na fizyczną obecność na koncertach. To nie lada gratka dla fanów muzyki na żywo, bo miejsc siedzących i biletów jest tylko 150!
O stronę wizualną zadbał mistrz plakatów, znany ilustrator, grafik i muzyk – Dawid Ryski. Takie połączenie może dać tylko jedno – wyjątkowy projekt!
Projekt został objęty Patronatem międzynarodowym Wherenowhere Art Gallery.
Bilety:
Going./ http://bit.ly/WygramyMuzyką2021
Empik bilety/
online: http://bit.ly/WygramyMuzyką2021online
w klubie: http://bit.ly/WygramyMuzyką2021klub
Link do transmisji: https://ppv.wygramymuzyka.pl/
Informacje o projekcie i koncertach: www.wygramymuzyka.pl
Partnerzy: Progresja / Wherenowhere Art Gallery / Kino Helios Polska / Helios na Scenie / MOMA / PPV/stream
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *