SEETHING AKIRA wydali teledysk do singla „Ded”

„Ded ” to najnowszy singiel tego wyjątkowo utalentowanego i fantastycznego crossoverowego zespołu Pompey, który doprowadził do wydania 16 kwietnia ich nowego albumu „ Dysfunctional Wonderland ”.

SEETHING AKIRA, innowatorzy i wybitni wykonawcy, to wielokrotnie nagradzany brytyjski zespół znany z nasycania rocka, elektronicznej muzyki tanecznej oraz drum and base w strzępienie metalowych gitar i potężnego wokalu. Wygrywając takie konkursy jak Bloodstock, Metal To the Masses, Breakout Festival Selekcja Siktha i Portsmouth Guide Awards Best Band 2018, SEETHING AKIRA są naprawdę wyjątkowi w świecie kultury kopiowania.

Wraz z głosami Kita DConrada i Charliego Bowesa, SEETHING AKIRA od 2012 roku rozdziera lokale swoim niesamowitym, pełnym energii występem na żywo. Dzięki trasom koncertowym w Wielkiej Brytanii i Europie zespół odcisnął piętno na festiwalach, takich jak Victorious, Bloodstock, Camden Rocks, Techfest i Festival De Musique (Belgia) między innymi.
Po zremiksowaniu dla legend elektronicznego crossovera, takich jak Pig & Empiron oraz współpracy z Ex Prodigy Jimem Daviesem, SEETHING AKIRA ma zostać przyszłymi kuratorami muzyki Crossover.

Do założyciela Charliego Bowesa (produkcja / wokal) dołączają Kit Conrad (wokal), Stu Radcliffe (perkusja) Richard Ellis Speaight (bas) i Simon Williams (gitara).
To zespół, który trzeba zobaczyć, aby w niego uwierzyć, zwłaszcza w środowisku koncertowym, gdzie naprawdę dobrze się rozwijają, będąc w swoim żywiole. Nic dziwnego, że wspierali już takie zespoły jak Skindred, Hacktivist i Don Broco ”.
Spisek ciemnej sztuki

Członkowie zespołu:
Kit Conrad (wokal)
Charlie Bowes (wokal / producent)
Stu Radcliffe (perkusja)
Richard Ellis (bas)
Simon Williams (gitara)
John Corney (gitara)

Obejrzyj ich poprzednie filmy:

DED: https://youtu.be/DtvbhxUg77c
LUCID DREAM: https://youtu.be/DtvbhxUg77c
KENNETH DOPELAND: https://youtu.be/IrpcF09AmOo
KNOCK OFF GOD: https://youtu.be/CO2YTh9kxNw

I AM THE DEVIL: https://www.youtube.com/watch?v=hS1d3EIy2Fc
THE ISLANDER:  https://www.youtube.com/watch?v=ii2lzwNJOtc
AIRSTRIKE: https://www.youtube.com/watch?v=cQ5i81Qqklc

http://www.seethingakira.bigcartel.com/
https://www.facebook.com/seethingakira/
https://twitter.com/SEETHINGAKIRA
https://www.instagram.com/seethingakira/
https://www.youtube.com/user/SeethingAkiraVideo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *