Debiutancki album Jennifer Rush na przezroczystym winylu!

Pierwszy album amerykańskiej wokalistki Jennifer Rush, oryginalnie wydany w 1984 roku właśnie ukazał się na przezroczystej płycie winylowej.

To właśnie z tego albumu pochodzą takie single jak „Into My Dreams”, „Come Give Me Your Hand”, „25 Lovers” czy „Ring of Ice”.

Niekwestionowanym przebojem Jennifer Rush był jednak utwór „The Power Of Love”. Piosenka stała się balladą dekady, trafiła do pierwszej dziesiątki największych hitów w ponad 16 krajach, osiągnęła pierwsze miejsce na listach przebojów od Skandynawii po RPA.

To dzięki niej artystka odniosła spektakularny triumf. Utwór „The Power Of Love” spędził ponad 5 tygodni na pierwszym miejscu najlepszych utworów w Wielkiej Brytanii. Co więcej, został zapisany w Księdze Rekordów Guinnessa jako najlepiej sprzedający się singiel wokalistki w tym kraju.
Ballada została w późniejszych czasach wielokrotnie coverowana, jedną z najbardziej znanych wersji jest ta autorstwa Céline Dion.
Na swoim debiutanckim albumie Jennifer Rush pokazuje, że ma niepowtarzalny głos, oraz że potrafi zaśpiewać wszystkie nuty, na jakie ma ochotę. Do dnia dzisiejszego artystka nazywana jest jedną z najpotężniejszych i najbardziej utytułowanych wokalistek muzyki pop.
Tracklista:
Strona A
1. Madonna’s Eyes
2. 25 Lovers
3. Come Give Me Your Hand
4. Nobody Move
5. Never Gonna Turn Back Again
Strona B
1. Ring of Ice
2. Into My Dreams
3. I See a Shadow (Not a Fantasy)
4. Surrender
5. The Power of Love
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/322891/5330155c15bf269fd4e0aa8bf811fec2.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *