Halflives wydaje teledysk do kawałka “Vibe”

Nowa piosenka, zatytułowana Vibe, jest nowym singlem francuskiego zespołu alt rockowego i jest ich pierwszym nowym materiałem od zeszłorocznej EP Resilience.

Mówiąc o nowej piosence, wokalistka Linda Battilani mówi: “Zmęczyłem się graniem miłym i rozlewaniem całego gniewu, wypuściłem to wszystko na Vibe (tak wiesz, roboczy tytuł tej piosenki to “bzdura” lol). Kiedy to pisałem, obraziłem się jako swego rodzaju przywódca rewolucji francuskiej i prowadziłem wszystkie nieszczęścia i te, które zostały pozostawione władzy. O to właśnie chodzi w Vibe. Pozwalając wszystkim wiedzieć, że mają miejsce na tym świecie, po prostu muszę walczyć o to i zbuntować się trochę, gdy rzeczy czują się niesprawiedliwe.”

Halflives –francuski zespół rockowyz siedzibą w Paryżu. Po wydaniu debiutanckiego 8-ścieżkowego utworu “Empty Rooms”. W 2017 roku koncertowali w Europie i Wielkiej Brytanii, wspierając Courage My Love. W 2018 roku odbyły kilka tras koncertowych w Europie kontynentalnej i Wielkiej Brytanii oraz wydały dwa samodzielne single “Crown” i “Fugitive”. Na początku 2019 roku koncertowali w Wielkiej Brytanii, wspierając The Faim and Chapel i pojawili się w Rock for People. W 2020 roku wydali nową epkę “Resilience”, w tym singiel “Time Bomb” z Kellin Quinn z Sleeping with Sirens. W listopadzie 2020 roku wydali singiel “Villain” z Icon for Hire.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *