❗ Nowa płyta KULTU ❗

KULT Z NOWYM ALBUMEM! DŁUGO OCZEKIWANA PREMIERA JUŻ Wkrótce!

Wielki powrót KULTU! Jedna z najsłynniejszych polskich kapel, na której koncertach bawią się setki tysięcy słuchaczy, przedstawia nowy album!

“Ostatnia płyta”, jak głosi przewrotny tytuł, to wydawnictwo wyjątkowe i przede wszystkim długo oczekiwane – to pierwszy od prawie pięciu lat album studyjny KULTU. Zespół Kazika Staszewskiego, jednego z najbardziej charyzmatycznych polskich wokalistów, to prawdziwa maszyna koncertowa i gwarancja jakości muzyki. “Ostatnia płyta” będzie wydawnictwem, które niewątpliwie zaskoczy słuchaczy.
Będzie to album różnorodny stylistycznie, pełen rozmaitych inspiracji muzycznych – od bluesa, jazzu, po cięższe rockowe utwory. W nagraniach albumu udział brali dwaj muzycy niezwiązani wcześniej z grupą – saksofonista Mariusz Godzina (wcześniej m. in. Buldog) oraz klawiszowiec Konrad Wantrych (współpracujący z Kazikiem przy albumie “Zaraza”).

Download images

Preorder “Ostatniej płyty” startuje w środę 5 maja w samo południe w sklepie internetowym wytwórni SP Records – www.sprecords.pl ! To wyjątkowe wydawnictwo będzie dostępne w poniższych wariantach:

👉 płyta CD;

👉 płyty CD z autografem – tylko 1000 sztuk ‼

👉 podwójny winyl w limitowanej edycji w trzech wersjach kolorystycznych (czarny, biały i pomarańczowy transparentny);

👉 kasety MC;

👉 koszulki, longsleevy, bluzy;

👉 plakaty! ‼ Preorder winyla będzie ograniczony czasowo ‼ Sprzedaż potrwa tylko przez tydzień, od 5 do 12 maja do godziny 11:59. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu.

Wkrótce pojawią się utwory promujące album – tymczasem przedstawiamy jego krótką wideozapowiedź.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *