Nowa Ep-ka B-Stock już dostępna !

Zespół B-Stock, czyli nic innego jak młody 5-osobowy zespół, no prawie z Warszawy, ponieważ wokalista pochodzi z Piastowa. Gramy w klimatach rock, hard rock, heavy rock i heavy metal.

W skład naszego zespołu wchodzi : Jan ,, Brzoza’’ Brzozowski – wokalista,

Sebastian ,, Seba’’ Wolan- gitarzysta prowadzący, Błażej ,,Bleizej” Borzechowski- gitarzysta rytmiczny, Mateusz ,, Wyku’’ Wykowski- basista i Marcin,, Zelmer’’ Kratiuk – perkusista.

Początki zespołu sięgają 2015r kiedy to Bleizej wpadł na pomysł założenia go wraz z Sebastianem.

B-Stock przechodził wiele zmian w swoich szeregach, jednak obecny skład uformował się dopiero na przełomie 2018-2019r gdzie dołączył Brzoza, Wyku i Marcin.

Mamy na swoim koncie koncerty w Warszawskim klubie OFFSIDE, Warszawskim pubie Czeskie Kufle i Kieleckim klubie Galeon. W styczniu 2021r. dostaliśmy propozycję zagrania koncertu online z okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piastowie. Po tym koncercie wzięliśmy się za nagrywanie pierwszego demo, zawierającego 5 utworów promujących nadchodzącą płytę  pt:,, New World’’. Utwory zawarte na niej będą opowiadać o tym jak młode pokolenie próbuje zmienić świat na lepsze pokonując przy tym poprzedniego władcę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *