Korbowód – Beat Me – SPECKLED DOVES remix/video

„Beat Me” w remiksie irlandzkiej grupy SPECKLED DOVES to pierwszy teledysk zapowiadający nowy album grupy KORBOWÓD pt. „Lived Like Kings Remixed”.

Speckled Doves to duet muzyków pochodzących z Irlandii, tworzą go John i Marc. Artyści są również bardzo aktywni na polu wizualnym, czego owocem jest m.in. teledysk „Beat Me”. Muzyka grupy jest dostępna w ich profilu Bandcamp pod adresem www.speckleddoves.bandcamp.com   

Korbowód powstał na początku lat 90. w Mysłowicach. Grupa wpisuje się stylistycznie w krąg legendarnej brytyjskiej wytwórni 4AD. Muzyka Korbowodu to energiczna mieszanka psychodelii, transu i ambientowej elektroniki.

Dotychczas Korbowód wydał trzy albumy długogrające: „Strona C” (Gigant Records 2005), „My Six Is Your Nine” (Heliolux 2013) i „Lived Like Kings” (Heliolux 2020) oraz dwa CDRy: „Back to the Funny Farm” (Corp.of.wood 1997) i „Home” (Corp.of.wood 2000). 

Obecnie grupa zakończyła prace nad swoim czwartym oficjalnym wydawnictwem pt. „Lived Like Kings Remixed”, które powstało przy współpracy z grupą zaprzyjaźnionych z zespołem producentów muzycznych. Premiera albumu jest planowana na 8 czerwca 2021, równo w rok po premierze “Lived Like Kings”.

Pierwszym videoclipem promującym nową płytę Korbowodu jest utwór „Beat Me”, którego premiera miała miejsce 29 kwietnia 2021r.

www.korbowod.bandcamp.com

www.youtube.com/korbowod

www.instagram.com/korbowod.band

www.facebook.com/korbowod

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *