Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Cytadela 2019 Festiwal Fantastyki!🔥

24 maja/ 12:00 - 26 maja/ 23:30

PLN35 – PLN140

Festiwal Cytadela odbędzie się po raz trzeci na terenie zabytkowej Twierdzy Modlin – w Garnizon Modlin. Wszystkie atrakcje będą się odbywały na dziedzińcu fortyfikacji oraz w części najdłuższego budynku Europy. Znajdziecie u nas bloki: literacki, filmowy, serialowy, popularno – naukowy, komiksowy, warsztatowy i pokazowy. Będzie również blok Mangi i Anime. Nie zabraknie u nas znakomitych sesji RPG i LARPów. Miłośnicy planszówek, karcianek i systemów bitewnych odnajdą się w Games Roomie. Będzie także blok gier elektronicznych. Artyści zaprezentują swoje prace związane z fantastyką. Projektanci mody alternatywnej pokażą swoje kreacje. Wystawcy zjadą się z całego kraju. A już dziś zacznijcie się szykować na konkurs AlterEgo Cytadela – cosplay i projekt własny – w zupełnie nowej formule!

W tym roku po raz pierwszy w ramach Cytadeli odbędzie się pierwszy festiwal postapokaliptyczny RUST FEST w centralnej Polsce współorganizowany ze Staling Design Studio.

Stalkerzy wreszcie znajdą się w prawdziwej Fabrycznej Zonie, gdzie zmysły płatają figle. Wioska fantasy przeniesie Was w świat Tolkiena, Sapkowskiego czy Piekary. Będziecie mogli spróbować swych sił na Torze Taktycznym prosto z wampirzego uniwersum Nocarzy i Renegatów.
Po tym wszystkim odpoczniecie w naszej karczmie z klimatycznym jedzeniem i napitkami – gdzie spotkacie się już na prywatnym gruncie ze sławami polskiej fantastyki!

Cytadela – największy Festiwal Fantastyki na Mazowszu!
Więcej szczegółów już wkrótce!

Szczegóły

Start:
24 Maj/ 12:00
Koniec:
26 Maj/ 23:30
Koszt:
PLN35 – PLN140
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/338944250024666/

Organizator

Cytadela

Miejsce

Garnizon Modlin
Generła Józefa Bema 200 c
Nowy Dwór Mazowiecki, 05-160
+ Google Map