Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Nocny Kochanek / Pod Palmą – Rzeszów

15 listopada 2019/ 19:00 - 23:30

PLN55 – PLN65
Nocny Kochanek oraz Ballbreaker \m/ w Rzeszowie!

Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 55 PLN przedsprzedaż / 65 PLN w dniu koncertu.

Bilety: https://goout.net/pl/bilety/nocny-kochanek/epse/ Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl
Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

“Randka w Ciemność” to trzeci studyjny album zespołu Nocny Kochanek. Grupa prezentuje kolejną porcję humoru w warstwie lirycznej, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Autorem ilustracji jest ponownie Robert Adler. “Randka w Ciemność” to jego czwarta okładka wykonana dla zespołu.
Płyty CD/LP/FLAC/MP3 do nabycia na sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach muzycznych i księgarniach w całej Polsce.

Druga część “Trasy w Ciemność” to wycieczka po Polsce i Europie, promująca trzeci album zespołu Nocny Kochanek! Do zobaczenia!

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo – pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

==

BALLBREAKER to zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine.
Mimo skojarzeń metalowych, Ballbreaker to czysty je**ny rock’n’roll.
Zespół powstał w kwietniu 2017 roku z inicjatywy Rafała i Tomasza Sekulak oraz Miśka Ślusarskiego. Po wakacjach 2018 skład zasilił basista Kamil Podgórski oraz wokalista Tomasz „Trzeszczu” Trzeszczyński, znany min. z udziału w „Voice of Poland”.
Pierwszy koncert Ballbreaker odbył się w stołecznej Proximie w styczniu 2019 – materiał video z tego wydarzenie dostępny jest na youtube.
Obecnie zespół kończy pracę nad materiałem na pierwszą płytę, która powinna zostać nagrana jeszcze w tym roku.

Członkowie zespołu
Tomasz Trzeszczyński – lead dancer
Rafał Sekulak- guitars, vocals, kinky solos Tomasz Sekulak – guitars, vocals, pills
Kamil Podgórski – bass, shaker
Misiek Ślusarski – drums, booze, bras collector

https://www.facebook.com/BallbreakerPL/ https://www.youtube.com/channel/UCYYI3tHB0ICBovgDNwArkRQ

Szczegóły

Data:
15 listopada 2019
Czas:
19:00 - 23:30
Koszt:
PLN55 – PLN65
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/615556432257670/

Organizator

Nocny Kochanek

Miejsce

Pod Palmą
Rzeszów, + Google Map