Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Rod Stewart Official Event, Tauron Arena Kraków,

21 czerwca/ 19:00 - 23:30

Rod Stewart OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ
NA 2019 ROK!
Nowy album Blood Red Roses już w sprzedaży!

Rod Stewart w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową promującą 30. studyjny album Artysty pt. Blood Red Roses (wydany 28 września 2018 roku). Koncert w Polsce odbędzie się 21 czerwca w TAURON Arena Kraków.
Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne od 23 listopada od 10:00 na LiveNation.pl
Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy wystartuje 21 listopada o 10:00 i zakończy się 22 listopada o 22:00.
Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada o 10:00 i potrwa 12 godzin.
Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach – od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami zdobywającymi czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery.

Rod Stewart Live in Concert w 2019 roku ma być połączeniem klasycznych hitów i nowości w charakterystycznym dla tego artysty, oszałamiającym stylu. Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie klasyków ze jego błyskotliwej twórczości. Z ponad 200 milionami sprzedanych płyt, Rod Stewart należy do czołówki artystów z najlepszymi wynikami na całym świecie.

Uczestnicy koncertu będą mieli również szansę usłyszeć materiał z najnowszej płyty- Blood Red Roses, która jest kolekcją 13 głęboko osobistych utworów oraz trzech coverów, a wydana jest blisko 50 lat od momentu podpisania przez Roda Stewarta pierwszego solowego kontraktu płytowego.

Rod Stewart zdobył niezliczoną ilość najważniejszych nagród w branży, w tym między innymi: dwa wprowadzenia do Rock and Roll Hall of Fame, ASCAP Founder Award za napisane utwory, nagrodę New York Times dla bestsellerowego Autora, Nagrodę Grammy w kategorii Living Legend, a w 2016 roku został uhonorowany przez Księcia Williama w Pałacu Buckingham tytułem szlacheckim w uznaniu za artystyczne osiągnięcia oraz działalność charytatywną, stając się oficjalnie “Sir Rodem Stewartem”.

Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne od 23 listopada od 10:00 na LiveNation.plRod Stewart

Szczegóły

Data:
21 czerwca
Czas:
19:00 - 23:30
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1060793654102412/

Organizator

Live Nation
Strona internetowa:
www.livenation.pl

Miejsce

pin TAURON Arena Kraków
Kraków, + Google Map