MUZOFEST 2018, czyli czwarte urodziny radia MUZO.FM

W piątek, 19 października 2018 roku odbędzie się czwarta edycja Muzofest, czyli imprezy urodzinowej Muzo.FM. Od 17 września rusza konkurs w których słuchacze stacji będą mogli zdobyć wejściówki na to wydarzenie. Tego samego dnia wystartuje również głosowanie na listę 500 najlepszych utworów wszechczasów.

To będą już 4 urodziny radia, które odbędą się jak co roku w warszawskim klubie „Stodoła”. W trakcie imprezy słuchacze będą mieli okazję spotkać swoich ulubionych prowadzących i całą radiową ekipę. Podczas Muzofest 2018 wystąpią również artyści, których listę stacja ma ogłosić w najbliższym czasie.

Po raz trzeci Słuchacze radia Muzo FM wybiorą 500 najlepszych kawałków w historii muzyki. Głosowanie startuje 17 września i potrwa do 12 października 2018 roku. Dzień później zaczniemy wspólnie odliczać wybrane przez Was kawałki i grać całą 500tkę na antenie. Wielki finał odbędzie się dzień przed urodzinową imprezą radia MUZO.FM, czyli MUZOFESTEM. Spotkamy się 19 października w klubie Stodoła w Warszawie. Zagrają dla Was gwiazdy, a my będziemy mieli okazję napić się urodzinowego piwa i podziękować Wam za to, że jesteście z nami!

Warto dodać, że w poprzednich edycjach (2016 i 2017) numerem 1 listy 500 The Greatest Muzo był zespół Depeche Mode i kawałek “Enjoy The Silence”. Czy uda im się ta sztuka również w tym roku? Wszystko zależy od Waszych głosów.

Wybierz 500 najlepszych kawałków w mieście – głosowanie

500 The Greatest MUZO Superlista – zasady głosowania

  • Głosowanie trwa od 17.09 – 12.10.2018 r. 
  • Głosować mają prawo osoby, które posiadają aktywne, bezpłatne konto w klubie MUZO.FM. Zaloguj się do Klubu MUZO.FM lub załóż je za darmo na naszej stronie
  • Głosować można na dowolną ilość kawałków z listy dostępnej w formularzu
  • Jeśli nie znajdziecie na liście swojego ulubionego kawałka, można go dopisać w polu tekstowym
  • Należy również uzasadnić swój wybór

500 The Greatest MUZO Superlista – nagrody

  • Dla głosujących, do których dodzwonimy się podczas odliczania na antenie 500 najlepszych kawałków mamy PODWÓJNE ZAPROSZENIA NA MUZOFEST 2018!

500 The Greatest MUZO Superlista – odliczanie

W ostatnim tygodniu przed urodzinową imprezą MUZOFEST 2018 odliczymy 500 najlepszych kawałków w mieście, które wybraliśmy za pośrednictwem tej strony. Startujemy w sobotę 13 października 2018 roku. Wyniki będą dostępne również na stronie www.

Przypominamy, że zaproszeń na MUZOFEST 2018 nigdzie nie można kupić! Można je wygrać słuchając radia MUZO.FM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *