The Struts – młodzi i niebezpieczni. Czas na drugą płytę

Brytyjscy glam-rockerzy z The Struts ogłaszają premierę nowego albumu „YOUNG&DANGEROUS”. Wydawnictwo ukaże się 26 października. „Bulletproof Baby” to nowy singiel promujący dzieło. Kawałek trafił na ścieżkę dźwiękową do gry „NHL ‘19”.

„YOUNG&DANGEROUS” to następca wydanego w 2016 roku debiutanckiego „Everybody Wants”.

Nasz drugi album to krew, pot i łzy. Jesteśmy przekonani, że się wam spodoba. Tę płytę dedykujemy wszystkim wspaniałym fanom, którzy cierpliwie czekali na nasze nowe nagrania. Mamy nadzieję, że nasze utwory będą stanowiły odpowiedni soundtrack do szalonych momentów waszego życia. Dziękujemy raz jeszcze. Kupujcie bilety na nasze koncerty, abyśmy mogli śpiewać razem. Kochamy was

The Struts

W ostatnich latach The Struts mieli zaczyt pojawić się na scenie u boku największych gwiazd rocka – The Rolling Stones, The Who, Guns N’ Roses czy Foo Fighters. Mötley Crüe osobiście wybrali grupę jako support na ostatnie koncerty w karierze, natomiast Dave Grohl przyznał, że The Struts był najlepszym bandem, który występował kiedykolwiek przed Foo Fighters.

The Struts powstało w Derby w Anglii w 2012 roku, a skład zespołu tworzą: Luke Spiller (wokalista), Adam Slack (gitara), Jed Elliott (Bas) oraz Gethin Davies (perkusja).
Przypominamy: premiera „YOUNG&DANGEROUS” The Struts już 26 października!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!