Bednarek kolejną gwiazdą cyklu „MTV Unplugged”!

17 października br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie na zaproszenie MTV Polska wystąpi Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem. Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenach MTV Polska i MTV Music.
 
Wiosną ub.r. stacja MTV Polska przywróciła po siedmiu latach przerwy muzyczny format „MTV Unplugged”, w którym artyści grają akustyczne koncerty „bez prądu”. W 2017 roku nową wersję swojej płyty ze stacją MTV nagrał raper O.S.T.R. Płyta „MTV Unplugged Autentycznie” O.S.T.R. trafiła do sprzedaży w kwietniu ub.r.
Kolejnym polskim artystą, który nagrał płytę akustyczną w ramach programu była Monika Brodka, która zrobiła to wiosną br. Trzecim artystą „MTV Unplugged” będzie Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem. Koncert nazwany „MTV Unplugged Brodka” zostanie zarejestrowany 12 kwietnia br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, a następnie w czerwcu zostanie wydany na specjalnej edycji CD nakładem [PIAS] Recordings Poland and Eastern Europe. Sprzedaż biletów na stronie ticketmaster.pl ruszy we wtorek, 18 września o godz. 12.00. Pełny zapis koncertu będzie można obejrzeć na antenach MTV Polska i MTV Music. Kamil Bednarek związany jest z muzyką reggae. Od 2008 roku występował z zespołem Star Guard Muffin. W 2012 roku, po zmianach w składzie, przekształcił się on w zespół Bednarek, który aktualnie liczy 14 muzyków. Zespół ma na swoim koncie trzy albumy: „Jestem…”, „Oddycham” oraz „Talizman”.
„MTV Unplugged” to kultowa seria koncertów, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w aranżacjach akustycznych. Pierwszy koncert bez prądu zrealizował w 1987 roku zespół Jethro Tull, a cały cykl „MTV Unplugged” ruszył od 1989 roku. W Polsce swoją muzykę w wersji akustycznej zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak Kayah, Hey, Wilki i Kult. Partnerami projektu z Bednarkiem są: Kinder Maxi King i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
Wyłącznym dystrybutorem biletów na wydarzenie jest Ticketmaster Polska.

Bednarek – Cisza (Official Video)


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *