Nowy album Slasha „Living The Dream” już dostępny!

Nowy album Slasha „Living The Dream” już dostępny!

Koncert w Łodzi 12 lutego ?

 
Slash powraca z nowym albumem nagranym we współpracy z Myles Kennedy & The Conspirators pt. “Living The Dream“. Na albumie znalazły się już wcześniej ujawnione kawałki „Driving Rain”, “Mind Your Manners” oraz “My Antidote“.
 
 
“Living The Dream” to czwarty solowy album Slasha, trzeci nagrany z Mylesem Kennedy i The Conspirators. Produkcję płyty Slash powierzył sprawdzonemu przy okazji albumu “World On Fire” z 2014 roku fachowcowi, Michaelowi “Elvisowi” Baskette (m.in. Alter Bridge, Iggy Pop, Incubus). Materiał wypełniło 12 utworów, okładka płyty to z kolei dzieło wybitnego artysty Rona Englisha
Nowy materiał Slash wraz z Mylesem i The Conspirators zaprezentuje przed polską publicznością już 12 lutego 2019 roku w Łodzi.Przypomnijmy, że poprzednie dokonania Slasha i Konspiratorów, “Apocalyptic Love” i wspomniana płyta “World On Fire“, znalazły się w Top 10 Billboardu.
 
Główny riff do piosenki “Driving Rain”  Slash wymyślił już dawno temu. “Pamiętam dokładnie, że próbowaliśmy ten riff po raz pierwszy z chłopakami z zespołu podczas trasy promującej album »World On Fire« w hali w New Hampshire” – wspomina gitarzysta. “To fajny gitarowy fragment, na którym zaczęliśmy budować resztę utworu na dalszej części trasy. Skończyliśmy w tym roku, a Myles Kennedy wymyślił wspaniałą melodię wokalu“. 
 
Riff Slasha przypomina mi stare nagrania Aerosmith. Jest w nim trochę funku, co przykuwa uwagę. Jeśli chodzi o tekst, jest to historia o kimś, kto pracuje w drodze – może to być muzyk, może też obwoźny sprzedawca. Co ciekawe, ten facet ma uzależnioną dziewczynę albo żonę, która co chwilę traci grunt pod nogami. To z kolei powoduje, że gość musi wracać do domu, by ratować ją i związek“. – mówi Myles Kennedy.

Pełna tracklista albumu

1. The Call of the Wild
2. Serve You Right
3. My Antidote
4. Mind Your Manners
5. Lost Inside the Girl
6. Read Between the Lines
7. Slow Grind
8. The One You Loved Is Gone
9. Driving Rain
10. Sugar Cane
11. The Great Pretender
12. Boulevard of Broken Hearts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!