Trójmiejski skład Access Denied prezentuje klip zapowiadający nowy album!

Dokładnie na miesiąc przed premierą płyty zespół przedstawia okładkę i klip promujący swoje nowe wydawnictwo.

Trójmiejski zespół którego początki sięgają roku 2003, a głównym powodem jego założenia były  inspiracje takimi zespołami jak Iron Maiden czy Judas Priest właśnie do swojej kolekcji fonograficznej dokłada trzeci krążek zat.” ACCES DENIED”.

W 2009 zespół nagrał pierwszy długogrający album „ The Memorial”, na którym znalazło się dziesięć autorskich  kompozycji, a pochodzący z niej utwór ” Give Me Rock” został wydany na składance Kill City w USA. Druga płyta „ Touch of Evil” ukazała się w 2012 roku za sprawą Pitch Black Records.

Po sześciu latach od premiery ostatniego albumu,  Access Denied powraca z nowym krążkiem na którym gościnnie partie bębnów zagrał Dariusz „ Daray” BrzozowskiDimmu Borgir, Hunter, Vesania, eks  Vader , za partie klawiszy odpowiedzialny był Adam Drywa, znany w popowym świecie producent i muzyk m.in z zespołu Farba, a za realizację nagrań i produkcję odpowiedzialny był Filip Hałucha w Heinrich House Studio, muzyk takich zespołów jak Vesania, Unsun, Rootwater, Decapitated.

Na równy miesiąc przed oficjalną premierą albumu „ACCESS DENIED” która odbędzie się w dniu 9 listopada 2018, zespół prezentuje wideoklip do utworu zat.” Go,Go,Go”, oraz okładkę nowego albumu.

Dystrybutorem nośnika CD jak i zamieszczeniem muzyki na cyfrowych serwisach muzycznych jest Universal Music Polska.

Wideoklip został nagrany na terenie Gdynia Container Terminal S.A., za montaż i reżyserię odpowiadał Marek Wojciechowski, który współpracował m.in. przy produkcjach dla Behemoth czy Ich Troje – Michał Wiśniewski. Oświetleniem i oprawą wizualną zajął się Piotr Paruszewski z  Natus Light Oświetlenie Estradowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *