Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski są “Na szczycie”

Singel “Na szczycie” to pierwszy utwór z pierwszej wspólnej płyty Patrycji Markowskiej i Grzegorza Markowskiego. Płyta pojawi się w styczniu 2019 roku.

– Długo czekałam na moment kiedy będę gotowa nagrać płytę z tatą – tak o narodzinach płyty oraz singlu “Na szczycie” mówi Patrycja Markowska. – Kiedy zaczęliśmy razem muzykować, dźwięki przychodziły same. Nie mieliśmy na nic ciśnienia, nie mieliśmy też żadnych oczekiwań wobec siebie. Zgromadziliśmy zaprzyjaźnionych ludzi do pracy nad płytą wierząc, że z przyjaźni powstają najpiękniejsze rzeczy. Pierwszy singiel “Na szczycie” jest tego najlepszym dowodem. Piotr Rubik z zaprzyjaźnionego zespołu LemON oraz Maciek Wasio, z którym spotykali się wspólnie na scenie, to autorzy tej piosenki. Do tego fantastyczny Sound’n’Grace.

Premiera wspólnego albumu Patrycji Markowskiej i Grzegorza Markowskiego zapowiadana jest na styczeń, zaś 13 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert, będący gratką dla fanów obojga artystów. Oprócz premierowych wspólnych piosenek zagrają oni wszystko, co mają najlepszego w dorobku – Patrycja z własnym zespołem, a Grzegorz z kolegami z Perfectu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *