Holak i Frosti Rege coverują Aptekę

Holak i Frosti Rege nagrali cover utworu „Chłopcy i dziewczyny” z repertuaru zespołu Apteka.

Piosenka „Chłopcy i dziewczyny” pochodzi z piątego albumu zespołu Apteka pod tytułem „Menda” wydanego na początku 1995 roku. Autorami słów oraz muzyki są Jędrzej Kodymowski oraz Olaf Deriglasoff.
 
Kawałek pod Linkiem :

Holak & Frosti Rege – Chłopcy i dziewczyny (Apteka cover)

https://www.youtube.com/watch?v=NPBYjPgHphA

 
Utworu „Chłopcy i dziewczyny” nie ma na płycie: Holak & Frosti Rege: „Tego nie widać, to słychać”. Jak mówi Holak:
 

Pewnego dnia (podczas wymiany opon w aucie dziewczyny), w czasie wysypu newsów w klimacie: „młodzi raperzy komentują/ wychodzą na przeciw starej szkole” – mam na myśli dyskusje o numerach z Peją, wypowiedzi Włodka itp. wpadłem na pomysł, żeby zrobić zrobić cover Apteki „Chłopcy i dziewczyny. Frosti pasuje idealnie do narracji numeru. Nie znał go, bo nie każdy 21 latek, nawet kumaty, go zna. Dla mnie to klasyk. Wyszło tak jak chciałem – naturalnie. Dopiero po tym, zorientowałem się, że razem z Frostim zrobiliśmy most muzyczny długi na jakieś 20 lat, który ani trochę nie przypomina kwadratowego koła. Narkotyki inne, technologia również ale szczera muzyka to wartość niezmienna.

Mateusz Holak

Premiera wspólnego albumu Holaka i Frosti Rege – „Tego nie widać, to słychać” – zaplanowana jest na 18 stycznia 2019. Krążek promuje kawałek „Na spokojnie”:

Pre-order można zamawiać tutaj lub tutaj.
Projekt graficzny jest dziełem Tomka Kudlaka oraz Mateusza Holaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *