Sobotni koncert Wilków w Progresji przełożony!

Planowany na najbliższą sobotę występ odbędzie się dzień później w związku z ogłoszoną żałobą narodową po śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Bilety zachowują ważność.

Organizująca koncert Agencja Artystyczna Perspektywy opublikowała wczoraj następujące oświadczenie: 

W związku z zaplanowanym na najbliższą sobotę pogrzebem Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, a także ogólnopolską żałobą narodową, która obowiązywać będzie w tym dniu, razem z zespołem Wilki, Symfonikami oraz klubem Progresja podjęliśmy decyzję o przełożeniu koncertu na następny dzień, to jest na niedzielę 20 stycznia, na godzinę 20:00. Uprzejmie informujemy, iż bilety zakupione na to wydarzenie zachowują ważność. Możecie też Państwo dokonać zwrotu biletów i otrzymać zwrot pieniędzy. Aby tego dokonać, należy skontaktować się z punktem zakupu, przed nowym terminem koncertu. Procedura zwrotu zostanie uruchomiona z dniem jutrzejszym. Prosimy o wyrozumiałość i mamy nadzieję, że zobaczymy się w niedzielę w jak najpełniejszym składzie. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Koncert w Progresji odbędzie się w ramach akustycznej trasy koncertowej, w której Wilki wspiera Orkiestra Symfoników Gdańskich. Podczas koncertu usłyszeć będzie można największe przeboje w nowych aranżacjach, wzbogacone miedzy innymi brzmieniem wiolonczeli i marimby. Nad częścią artystyczną projektu czuwają Robert Gawliński lider zespołu Wilki i dyrygent Andrzej Szczypiorski. Aranżacjami akustycznymi największych przebojów zajął się Marcin Szczypiorski, który w przeszłości stworzył aranżacje do projektów symfonicznych zespołów Lady Pank, Coma, czy Czerwone Gitary.

Bilety na koncert w cenach 99-139 PLN wciąż są dostępne!

InterTicket Polska: www.interticket.pl/program/wilki-akustycznie-4048
Eventim.pl: www.eventim.pl/Wilki_Akustycznie
Biletomat.pl: www.biletomat.pl/koncerty/wilki-akustycznie-7170/

oraz w punktach stacjonarnych: salony Empik, Saturn, MediaMarkt w całym kraju.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/1851688154916631/

Oprócz koncertu w Warszawie, Wilki dadzą w tym roku jeszcze 2 występy w wersji akustycznej: 26 stycznia zagrają we Wrocławiu, a 14 lutego w Szczecinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *