Eros Ramazzotti i Lusi Fonsi w duecie

Eros Ramazzotti prezentuje nowy singiel z autorem wielkiego hitu „Despacito” – Luisem Fonsi. Wspólny utwór artystów nosi tytuł „Per Le Strade Una Canzone” (w wersji hiszpańskiej „Por Las Calles Las Canciones”.

Do nowego singla powstał teledysk, który nakręcono w Miami. Utwór pochodzi z najnowszego albumu Erosa Ramazzottiego, „Vita ce n’è”. Płyta ma już status platyny we Włoszech. Tak artysta opowiada o współpracy z Fonsim:

Luis to niezwykle utalentowany artysta i prawdziwy przyjaciel. Mieliśmy mnóstwo frajdy w Miami podczas zdjęć do teledysku. Sądzę, że zobaczycie to, oglądając klip. Muzyka to najwspanialsza rzecz, więc powinniśmy ją celebrować.

Eros Ramazzotti

Tak o pracy z Erosem Ramazzottim wypowiada się natomiast Luis Fonsi:

„Per Le Strade Una Canzone” wprawi wszystkich w dobry nastrój. To piosenka o muzyce, spotykaniu się z ludźmi, celebrowaniu miłości oraz innych pozytywnych emocji. Uważamy wspólnie z Erosem, że muzyka to najlepsze medium do tego typu przekazów. Nasza współpraca ułożyła się znakomicie, to było niesamowite.

Luis Fonsi

W teledysku „Per Le Strade Una Canzone” możemy oglądać tę samą parę, którą widzieliśmy w klipie do „Vita ce n’è”. Jaki jest dalszy ciąg ich historii? Zapraszamy do oglądania!

Przypominamy, że 20 października 2019 Eros Ramazzotti zaprezentuje się na żywo w Polsce – artysta wystąpi na Torwarze. Luis Fonsi szykuje się natomiast do wydania nowego albumu. Premiera krążka „Vida” zaplanowana jest na 1 lutego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *