Weź udział w Eliminacje do Pol’and’Rock Festival

Każdy zespół może spróbować swoich sił i wziąć udział w Eliminacjach do Pol’and’Rock Festival! Należy tylko wysłać płytę zespołu (z minimum 3 utworami) na adres:
Fundacja WOŚP

ul. Dominikańska 19 C

02-738 Warszawa

z dopiskiem “Eliminacje”

Przyjmowanie płyt na Eliminacje do Pol’and’Rock Festival 2019 zakończy się 11 lutego 2019 roku.

Spośród wszystkich zgłoszonych i przesłuchanych płyt Jury wybiera zespoły, które przechodzą do drugiego etapu i grają na żywo w klubach przed jurorami oraz publicznością. Z nich zostają wyróżnione kapele, które otrzymują zaproszenia na sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

Zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert, ale przysługuje im zwrot kosztów podróży ustalony w porozumieniu z Organizatorem. Organizatorem Eliminacji jest Złoty Melon Sp. z o.o.

Laureaci wcześniejszej edycji Eliminacji – zespół Nocny Kochanek / Fot. Damian Mekal

Eliminacje do Pol’and’Rock Festival składają się z dwóch części. Pierwsza jest oparta na przesłuchaniach płyt. Drugi etap to seria półfinałowych koncertów na żywo, a ich celem jest wyłonienie artystów, którzy zagrają na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych.

Spośród wszystkich zgłoszonych i przesłuchanych płyt Jury (w składzie: Jurek Owsiak, Andrzej Puczyński, Piotr “Dziki” Chancewicz, Tomasz “Kasprol” Kasprzyk oraz Krzysztof “Milkee” Dobies) wybierze zespoły, które przejdą do drugiego etapu i zagrają na żywo w klubach przed jurorami oraz publicznością. Z nich zostaną wyróżnione kapele, które otrzymają zaproszenia na sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!
Laureatami Eliminacji byli między innymi: Gooral, Organek, Nocny Kochanek, Agata Karczewska, Luxtorpeda, Hope, Rust, Marcelina, Pull The Wire, Ukeje, Poparzeni Kawą Trzy czy Enej.
Zwycięzcy Eliminacji otrzymają nagrodę główną, czyli koncert na Dużej Scenie 25. Pol’and’Rock Festival. Organizatorzy przewidują również zaproszenia dla zespołów na Małą Scenę oraz na Scenę Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *