Najnowsza płyta Pozytywki FUNDAMENT MOCY nadchodzi!

Pozytywka – polski rockowy zespół muzyczny utworzony we wrześniu 2017 roku w Nowym Sączu z inicjatywy Daniela „Deny’ego” Gądka i Andrzeja „Sajana” Steca.

Muzyka Pozytywki odznacza się bogactwem brzmienia, muzycznych tematów i odniesień do świata szeroko pojętej popkultury. Grupę trudno zaszufladkować do konkretnego stylu. Eklektyzm i wielokulturowość wykonywanej muzyki podbijane są abstrakcyjnymi i asocjacyjnymi, pełnymi pozytywnej energii i specyficznego humoru tekstami. Większość utworów nosi znamiona rocka i jego odchyleń, muzyki popularnej i elektronicznej, określonej przez samych twórców jako „rock galaktyczny”.

24 czerwca 2018 roku Pozytywka zapowiedziała swój drugi album pt. „Fundament Mocy”, którego premiera planowana jest na luty 2019 roku. Wiadomość ogłoszono na oficjalnym fanpage’u zespołu na Facebooku. Singlem promującym płytę jest opublikowany 29 lipca 2018 roku utwór „Neony”. Za reżyserię i scenariusz klipu odpowiadają Daniel „Deny” Gądek do spółki z basistą Wojtkiem „Wojtasem” Fedeńczakiem. W obsadzie klipu oprócz wymienionych, znaleźli się: drugi wokalista Andrzej „Sajan” Stec, perkusista Piotr „Pietro” Mordarski, wybitny sądecki raper Mateusz Smoleń i przyjaciele.

Pozytywka – Neony

Bardzo Polecamy !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!