Sautrus: nowy klip w formie wideo 360ᵒ

Psychodeliczno-hardrockowy Sautrus prezentuje najnowszy singiel zatytułowany „Borderlove”. Teledysk został zrealizowany w formule wideo 360ᵒ i najlepiej oglądać je z wykorzystaniem okularów VR.

Przedstawiamy Wam nowy singiel “Borderlove” wraz z eksperymentalnym wideo w 360ᵒ – komentuje zespół. –  Chcieliśmy zrobić po prostu piosenkę, ale znowu nie wyszło. Oglądajcie uważnie. Dla pełnego satanizmu użyjcie okularów VR.

Sautrus, „Borderlove” 

Nowy singiel Sautrus dla zespołu jest przede wszystkim eksperymentem w poszukiwaniu nowych brzmień, metod realizacji oraz nowego podejścia do komponowania. Singiel zapowiada nową płytę, nad którą pracuje zespół. Sautrus w swoim dorobku ma jak do tej pory trzy, bardzo dobrze odebrane przez recenzentów i słuchaczy wydawnictwa: EP: „Kuelmaggah Mystsicm” (2012) i dwie płyty długogrające: „REED: Chapter One” (2014), „Anthony Hill” (2017). Zespół ma za sobą występy m.in. na takich festiwalach, jak (Celebration Days Festival, Red Smoke Festival czy Summer Dying Loud, a scenę dzielił między innymi z takimi kapelami, jak Uriah Heep czy Wishbone Ash.

Więcej:

https://www.facebook.com/Sautrus/

https://sautrus.bandcamp.com/

http://sautrus.8merch.com/services/store

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *