Artyści przeciw nienawiści: ruszyła sprzedaż biletów na koncert w Łodzi

Bilety na koncert „Artyści przeciw nienawiści” trafiły do sprzedaży. Wejściówki w cenie 50 złotych można kupić na stronie ebilet.pl.

Historyczne spotkanie kilkudziesięciu polskich artystów na jednej scenie.

Koncert, w którym ponad podziałami, zaśpiewają jednym głosem przeciwko mowie nienawiści. Ramie w ramię, ręka w rękę chcą wspólnie dać wyraz swojego sprzeciwu wobec narastającej wrogości i podziałom, pokazując tym samym, że nieważne jaką muzykę grasz, kim jesteś, na kogo głosujesz – trzeba nauczyć się bycia razem i wzajemnego szacunku.  Artyści Przeciw Nienawiści – bilety już w sprzedaży!

#artyściprzeciwnienawiści – koncert już 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie

W koncercie wystąpią m.in.: Andrzej Krzywy i De Mono, IRA, Jacek Stachursky, Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska, Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Patricia Kazadi, Nick Sinckler, Cleo, Maryla Rodowicz, Grzegorz Hyży, Justyna Steczkowska, Arek Kłusowski, Aga Twardowska, Magdalena Tul, Clodie, Ola Nizio, Saszan, Łobuzy, Zouzy, Leszek Stanek, Doda, Filip Lato, Jula, Enej, Magda Bereda, Sound’n’Grace, Antek Smykiewicz, MaRina, Dawid Kwiatkowski, Margaret, Sarsa, Golec Uorkiestra, Gromee, Kasia Moś, Kasia Popowska, Marcin Wyrostek i wielu innych znakomitych artystów.

Walka z hejtem i społecznymi patologiami, zmiana postaw i zachowań będą tematami paneli i warsztatów z udziałem ekspertów, twórców internetowych, Gwiazd i mediów.

Warsztaty odbędą się w Atlas Arenie przed koncertem. Szczegółowy program oraz rejestracja na wydarzenia od 20.02. Liczba miejsc ograniczona.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *