Ozzy Osbourne trafił do szpitala

Ozzy Osbourne od pewnego czasu zmaga się z grypą, przez którą musiał odwołać europejską trasę z Judas Priest.

Pod koniec stycznia Ozzy Osbourne odwołał całą europejską trasę koncertową z Judas Priest. Powodem był ciężki przypadek grypy, z którym zmagał się artysta. Niestety, pojawiły się powikłania i Ozzy trafił do szpitala.

O jego stanie poinformowała jego żona, Sharon Osbourne na Twitterze:

Niektórzy z was już słyszeli, Ozzy został przyjęty do szpitala w wyniku komplikacji po grypie. Lekarze uznali, że to będzie najszybsza droga do wyzdrowienia. Dziękujemy za troskę i wyrazy miłości.

Ozzy Osbourne wcześniej poinformował o odwołaniu trasy z Judas Priest przez swojego Facebooka. Z  oświadczenia wynika, że odwołanie koncertów doradzili mu lekarze po tym, jak została zdiagnozowana u niego ostra infekcja górnych dróg oddechowych, z której mogłoby rozwinąć się zapalenie płuc.

Jestem kompletnie załamany, że muszę odwołać europejską część trasy. Wygląda na to, że od października wszystko, czego dotknę, wali się. Najpierw infekcja palca, a teraz grypa i zapalenie oskrzeli. Chciałbym przeprosić moich fanów, którzy byli przez lata tak lojalni, mój zespół, ekipę i Judas Priest za to, że ich zawiodłem. Obiecuję jednak, że dokończę trasę z Judas Priest. Koncerty zostaną przełożone na wrzesień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *