Ostatnie dni zgłoszeń na Eliminacje do 25. Pol’and’Rock Festival!

Fundacja WOŚP szuka najciekawszych nowych wykonawców, aby zaprosić ich na 25. Pol’and’Rock Festival! Termin zgłoszeń mija 11 lutego!

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że Pol’and’Rock Festival to jeden z największych festiwali muzycznych nie tylko w kraju, ale i na świecie. A co najważniejsze, każdy zespół ma szansę wystąpić na jego scenie obok największych gwiazd, wystarczy tylko wysłać zgłoszenie na Eliminacje. Czas ich przyjmowania upływa już w najbliższy poniedziałek – 11 lutego 2019!

Eliminacje do Pol’and’Rock Festival składają się z dwóch części. Pierwsza jest oparta na przesłuchaniach płyt. Drugi etap to seria półfinałowych koncertów na żywo, a ich celem jest wyłonienie artystów, którzy zagrają na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych.

Każdy zespół może spróbować swoich sił i wziąć udział w Eliminacjach do Pol’and’Rock Festival! Należy tylko wysłać płytę zespołu (z minimum 3 utworami) na adres:

 

Fundacja WOŚP
ul. Dominikańska 19 C
02-738 Warszawa
z dopiskiem “Eliminacje”

Przyjmowanie płyt na Eliminacje do Pol’and’Rock Festival 2019 zakończy się 11 lutego 2019 roku.

Spośród wszystkich zgłoszonych i przesłuchanych płyt Jury (w składzie: Jurek Owsiak, Andrzej Puczyński, Piotr “Dziki” Chancewicz, Tomasz “Kasprol” Kasprzyk oraz Krzysztof “Milkee” Dobies) wybierze zespoły, które przejdą do drugiego etapu i zagrają na żywo w klubach przed jurorami oraz publicznością. Z nich zostaną wyróżnione kapele, które otrzymają zaproszenia na sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata!
Laureatami Eliminacji byli między innymi: Gooral, Organek, Nocny Kochanek, Agata Karczewska, Luxtorpeda, Hope, Rust, Marcelina, Pull The Wire, Ukeje, Poparzeni Kawą Trzy czy Enej.
Zwycięzcy Eliminacji otrzymają nagrodę główną, czyli koncert na Dużej Scenie 25. Pol’and’Rock Festival. Organizatorzy przewidują również zaproszenia dla zespołów na Małą Scenę oraz na Scenę Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny.
Zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert, ale przysługuje im zwrot kosztów podróży ustalony w porozumieniu z Organizatorem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *