Klubowy koncert Hozier w Warszawie

Hozier (Andrew Hozier-Byrne) – wielokrotnie nagradzany muzyk, piosenkarz i autor piosenek pochodzący z Irlandii.

Jego debiutancki album studyjny “Hozier” został wydany w październiku 2014 r. i zawiera multi-platynowy, nominowany do nagrody Grammy utwór “Take Me To Church”, który zdobył również nagrodę w kategorii “Najlepsza piosenka” podczas nagród Ivor Novello 2015. Na płycie znalazły się również optymistyczny i szybki utwór “Someone New”, uduchowiony “Work Song” czy “From Eden”. W 2016 r. Hozier wydał zamykający album utwór “Cherry Wine” jako charytatywny singiel, który miał na celu zwiększyć świadomość dotyczącą problemów związanych z przemocą w rodzinie na całym świecie. W teledysku do singla ‘Cherry Wine’ udział wzięła trzykrotnie nominowana do Oskara aktorka Saoirse Ronan. Kontynuacją sukcesu Hoziera był utwór “Better Love’’ pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu przygodowego ‘’Tarzan: Legenda’’.

Jego EPka “Nina Cried Power”, która została wydana w 2018 roku jest zapowiedzią nadchodzącego albumu, którego premiera zaplanowana jest na 1 marca.
Nowy materiał na żywo już 7 września w warszawskim Palladium!

Hozier
Wasteland, Baby! European Tour

7 września 2019 – Warszawa, Palladium

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 22 lutego od godz. 10:00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy we czwartek, 21 lutego o godz. 10.00 i zakończy się 22 lutego o godz. 09:00.
Więcej informacji: https://www.online.citibank.pl/citispecials/przedsprzedaz-hozier.html?prid=LN

Przedsprzedaż ‘Album pre-order’ rozpocznie się w środę 20 lutego o godz. 10:00 i potrwa do 22 lutego do godz. 9:00*

*Jeśli zamówisz lub już zamówiłeś nowy album Hoziera przez oficjalną stronę artysty, dostaniesz dostęp do przedsprzedaży album pre-order presale (otrzymasz unikalny kod dający dostęp do przedsprzedaży).

Możliwość zakupienia albumu z kodem uprawniającym do wzięcia udziału w przedsprzedaży kończy się o 12:00 we wtorek 19.02.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *