Organek pierwszą gwiazdą Gali Płyty Rocku Antyradia 2018

Wielkimi krokami zbliża się Gala Płyty Rocku Antyradia 2018.

Po raz dwunasty Antyradio przyzna statuetki w plebiscycie Płyta Rocku Antyradia. Już 21 marca 2019 dowiemy się, którzy artyści z Polski i zagranicy w 2018 roku zdobyli serca fanów. Podczas gali w warszawskiej Stodole poznamy laureatów plebiscytu. Na scenie wystąpią artyści dobrze znani z anteny i pierwszą ogłoszoną gwiazdą gali jest Organek.

Projekt Tomasz Organka ma na swoim koncie 2 albumy. Ostatni krążek, “Czarna Madonna”, ukazał się w 2016 roku i zdobył status złotej płyty oraz został nagrodzony dwoma Fryderykami.

Marcin Bąkiewicz, dyrektor muzyczny Antyradia, tak wypowiedział się na temat nadchodzącej gali Płyty Rocku Antyradia:

Co roku, podczas Gali Płyty Rocku Antyradia zapewniamy naszym słuchaczom gwiazdorską rozrywkę na najwyższym poziomie – nie inaczej będzie 21 marca 2019 w klubie Stodoła! Główną koncertową atrakcją naszej imprezy będzie zespół Organek, kapela należąca od kilku lat do muzycznej ekstraklasy. Widziałem ich na różnych scenach, i małych i dużych, i nigdy się nie zawiodłem – charyzmatyczny lider, świetni muzycy, a przede wszystkim znakomite piosenki, to gwarancja koncertu na najwyższym poziomie. I dlatego bardzo się cieszę, że Tomek z kolegami przyjęli nasze zaproszenie i dadzą czadu na naszej Gali!

 Głosowanie trwa do 17 lutego 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *